Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Korumak Görmek

Rüyada Korumak Görmek

Rüyada Korumak Görmek

Rüyada korumak görmek, rüyayı gören kişinin geçecek sıkıntılı günleri olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin zor günler yaşayacağı ve desteğe ihtiyacı olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin kötüye gideceğine ve kazancının azalacağına işaret eder. Rüya sahibinin borca girmesine ve geçim sıkıntısı çekmesine de işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin alacağı bir haber ile yataklara düşecek kadar üzülmesi ve hasta olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birini Koruduğunu Görmek

Rüyasında birini koruduğunu gören kişinin mutlu olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sevdikleri ile birlikte bir arada olacağına ve keyifli vakit geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işinde başarılı olacağına ve hızla yükseleceğine işaret eder. Rüya sahibinin topluma adını duyuracak işler yapacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada birini korumak, rüyayı gören kişinin bilmeden bir hata yapacağına ve zararını göreceğine işaret eder.

Rüyada Düşmanı Koruduğunu Görmek

Rüyasında düşmanını, sevmediği birini koruduğunu gören kişinin geçireceği sıkıntılı günlerine işaret eder. Rüya sahibinin çok yorulmasına ve zahmet çekmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde zarara uğramasına ve kötü niyetli insanlar tarafından aldatılmasına işaret eder. Rüya sahibinin güven duyduğu kimselere karşı güvenini kaybedeceğine ve yalnız kalacağına da işaret eder.

Rüyada Biri Tarafından Korunduğunu Görmek

Rüyasında biri tarafından korunduğunu gören kişinin hayatında yaşanacak güzel gelişmeler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına ve kazancının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde sevdikleri ile huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağına, uzun yıllar sağlıkla yaşayacaklarına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayır işleride bulunacağına ve ihtiyacı olan kimselere yardım elini uzatmaktan çekinmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Düşman Tarafından Korunduğunu Görmek

Rüyasında düşmanı tarafından korunduğunu gören kişinin kötü niyetli biri tarafından iftiraya maruz kalması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında itibar kaybetmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin mutsuz ve sıkıntılı günler geçirmesine, yalnız kalmasına işaret eder.

Rüyada Küçük Çocuk Koruduğunu Görmek

Rüyasında küçük bir çocuğu koruduğunu gören kişinin hayırsever bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatta her istediğine kavuşmasına ve bahtının açık olmasına işaret eder. Rüya sahibinin işinde başarılı olmasına ve kazancının artmasına işaret eder.

Ayrıca rüyayı gören kişinin ailesiyle ve dostlarıyla birlikte keyifli günler geçireceğine ve hayır olacak işler yapacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin ayağına gelecek kısmetler şeklinde de yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz