Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada bulgur görmek, rüyayı gören kişinin evinde bereketin artması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılmasına, kazancının artmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntıdan uzak, geçim derdine düşmeden yaşayacağı bir hayata, ailesiyle birlikte yaşayacağı güzel günlere işaret eder.

Ayrıca rüya sahibinin hastalığının şifaya kavuşmasına da işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada görülen bulgur miktarı rüyayı gören kişinin göreceği destekle ilgili yorumlanır. Rüya sahibinin gördüğü bulgur miktarı çok ise seveninin ve destekçisinin çok olduğuna, eğer bulgur miktarı az ise az olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bulgur Yediğini Görmek

Rüyasında bulgur yediğini gören kişinin sıkıntılardan kurtulup hastalıklarının şifa bulması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada yenilen bulgur pişmiş ise mutlu bir haber almaya, eğer bulgur pişmemiş ise kötü bir haber almaya işaret eder.

Rüyada Bulgur Pilavı Yediğini Görmek

Rüyasında bulgur pilavı yediğini gören kişinin rızkının artması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin giriştiği işlerden bol kazanç sağlamasına, işlerinde başarılı olup terfi almasına ya da daha yüksek maaşlı bir işe girmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde huzurun, bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceklerine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin hastalıkların şifaya kavuşmasına ve ömrünün uzamasına işaret eder.

Rüyada Bulgur Pişirdiğini Görmek

Rüyada bulgur pişirdiğini gören kişinin ayağına kısmet geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir zamanda alacağı bir teklifle standartların üstünde bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kazancının artmasına, bolluk ve bereket içinde yaşamasına işaret eder.

Rüyada Bulgur Aldığını Görmek

Rüyasında bulgur satın aldığını gören kişinin mutlu olacağı bir haber alması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevdiği yakın bir arkadaşından alacağı haberle sevince boğulmasına, hanesine neşeli günlerin yaşanmasına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada bulgur almak; rüyayı gören kişi bekar ise hayat arkadaşıyla tanışmasına, rüya sahibi evli ise hayırlı bir evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Başkasının Elinden Bulgur Aldığını Görmek

Rüyasında birinin elinden bulgur aldığını gören kişinin yardıma muhtaç olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin giriştiği bir işin üstesinden tek başına gelemediğine, desteğe ihtiyacı olduğuna işaret eder. Rüyasında gördüğü kişi bulguru verirse, rüya sahibinin aradığı desteği bulacağına ve işini tamamlayacağına, eğer vermezse rüyayı gören kişinin bir süre çaresiz kalacağı şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz