Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Fiş Görmek

Rüyada Fiş Görmek

Rüyada Fiş Görmek

Rüyada fiş görmek; işleri toparlamaya, feraha ermeye ve kendine daha çok vakit ayırmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin dostuyla yapacağı ortaklık sayesinde iş yükünü hafifleteceğine, kendi hobilerine daha fazla vakit ayıracağına ve aynı zamanda işini daha hızlı büyüteceğine delalet etmektedir. Genel olarak iş yaşamında kazanılacak başarılara yorulan bu rüya aynı zamanda, özel bir davete ve cemiyete katılmaya da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Fiş Fatura Görmek

Rüyada fiş fatura görmek; yeni işlere girişerek kazancını arttırmaya ve borçlardan arınmaya yorulur. Elde edilen yüksek mevlalar ile mal mülk sahibi olmaya ve mantıklı yatırımlar gerçekleştirerek kazancını daha fazla katlamaya yorulmaktadır.

Rüyada Fatura Görmek

Rüyada fatura görmek; iş ve özel hayatla ilgili alınacak mantıklı ve hayırlı kararlara işaret etmektedir. Rüya sahibinin alacağı kararlar sayesinde kariyerinde hiç beklemediği yerlere yükseleceğine ve özel hayatında aradığı aşkı bulacağına yorulmaktadır. Kişinin vereceği kararın en başta kötü gibi gözükse de, hayırlara vesile olacağına ve doğru yolda olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Fatura Kestiğini Görmek

Rüyada fatura kestiğini görmek; kendi işinin patronu olmaya, çalışan vasfından yöneti mevkisine yükselmeye ve büyük işler başarmaya delalet eder. Rüya sahibinin girişeceği her işte gece gündüz çalışarak büyük ganimetler elde edeceğine, çalışkanlığı ve azmi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada Fiş Aldığını Görmek

Rüyada fiş aldığını görmek; rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak hayırlı ve çok iyi fırsatlara işaret etmektedir. Kişinin eline geçecek fırsatları doğru değerlendirmesi neticesinde hayalini bile kuramadığı mevkilere yükseleceğine, hep istediği huzurlu-mutlu ve bereketli yaşama kavuşacağına yorulmaktadır. Fırsatları doğru değerlendirmeye, kişinin kendisi için dönüm noktası olabilecek bir süreçte olduğuna delalet etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz