Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Alfabe, Harfler Görmek

Rüyada Alfabe, Harfler Görmek

Rüyada Alfabe, Harfler Görmek

Harflerin rüyada görülmesi ve alfabenin yorumu çok farklıdır. Harflerin şekline ve kullanım şekillerine göre yorum değişir. Bu nedenle rüyada var olan başka bir olay, kişi, renk, sayı ya da anlam ifade edecek olan bir şey varsa onların da göz önünde bulundurulması, değerlendirilmesi gerekir. Rüyanın yorumu alfabetik sıranın düzgünlüğüne, dağınıklığına ya da tersliğine göre yorum değişir.

Harfler alfabetik sıraya göre ve düzgün, olağan ise bu kişinin hayatında düzen, intizam ve disiplinli, temiz bir yaşam oluşacağına haber verir. Kendi hayatına kendisi karar verecek, işlerinin düzenini kendisi kuracaktır. Fakat harfler dağınık ve karışıksa, tersten okunuyor ise bu da hayatında var olan düzenin bozulacağına, işlerinin tersine döneceğine, elinin ve ayağının birbirine dolaşarak acele etmek zorunda kalacağına haber verir.

Rüyada Harf Yazmak 

Planlarını yerine getireceğine ve etrafındakilerden sakladığı bir şeyler olduğuna delalet eder. Kağoda harfler yazıyor ise bu sırlarının olduğuna ve kimse ile de paylaşmadan sakladığına yorulur.

Rüyada Kuran Harflerini Görmek 

Edindiği bilgiler ve iyilik dolu kişiliği ile etrafına örnek olacak, insanların dikkatini çekerek olumlu gelişmeler yaşayacağına haber verir. Ulu, bilge devamlı dertleşilen, akıl alınan bir kimse olacak, işlerinde takdir edilerek, yüzünü sıklıkla güldüren çevresine her gün şükredecektir.

Rüyada Sağ Elle Yazı Yazmak 

Geleceğinin aydınlık ve işlerinin yolunda gideceğine, devamlı hayırlı paralar kazanarak kendisini geçindireceğine, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz