Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek; yalnız kalmaya, dostlardan ve aileden uzaklaşmaya delalet eder. Yakın çevreyle yaşanacak fikir ayrılıklarına ve tartışmalara işaret etmektedir. Rüya adanın görülme şekline göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Adada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada adanın içinde kaybolduğunu görmek; hayırlı ve iyi işlere delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, elindeki parayı arttıracağına, yaşam standartının yükseleceğine yorulmaktadır. Aynı zamanda rüya sevdiği kadın veya erkek ile izdivaç yoluna girmeye de delalet etmektedir.

Rüyada Adada Avlandığını Görmek

Rüyada adada avlandığını görmek; tehlike ve sıkıntı atlatmaya yorulur. Uğursuzlukların ardı arkasının kesilmemesine, işlerin yolunda gitmemesine ve maddi yönden zarara uğramaya delalet eder.

Rüyada Yeşil Ada Görmek

Rüyada yeşil ada görmek; kısmetli ve bereketli işlere yorulur. Kişinin bahtının açılacağına, iş ve özel hayatında adeta altın çağını yaşayacağına ve hem maddi hem de manevi yönden tüm sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Adadan Yüzerek Sahile Çıktığını Görmek

Rüyada adadan yüzerek sahile çıktığını görmek; ferahlamaya ve selamete işaret eder. Rüya sahibinin tüm maddi ve manevi tasalarından kurtulacağına, kendini rahata erdireceğine yorulur. Parasal açıdan birikim yapmaya, borçları bitirmeye ve mantıklı yatırımlar yapmaya delalet eder.

Rüyada Kayalıklarla Kaplı Ada Görmek

Rüyada kayalıklarla kaplı ada görmek; sevgiliyle, eşle veya ailenin diğer fertleriyle kavga etmeye ve ayrı düşmeye işaret etmektedir. Tartışmaya, kavga etmeye, dostlardan iyice kopmaya ve yalnızlaşmaya delalet eder.

Rüyada Adada İnsanların Yaşadığını Görmek

Rüyada adada insanların yaşadığını görmek; hayırlı ve parlak gelecek şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin ömrü boyunca huzurlu, bereketli ve dertsiz tasasız yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Adadan Ayrıldığını Görmek

Rüyada adadan ayrıldığını görmek, malını kaybetmeye ve büyük bir para sıkıntısına düşmeye delalet eder. Rüya sahibinin yakın çevresine borçalanacağına, maddi yönden yaşayacağı sıkıntılardan ötürü hane içinde tartışmaların ve huzursuzlukların baş göstereceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz