Rüyada Ağaç Sakızı Görmek

Erdemli ve bilgin bir hareket yapmaya, herkesten takdir görmeye ve toplumdaki saygınlığının artmasına delalet eder. Kişinin hayatındaki başarısında artma olacağına ve bu başarı ile de işlerinde de başarısının artacağına, manevi bir huzura ererek mutlu olmaya delalet eder. Neşeli bir yaşamın adımlarını atarak, bol kahkahalı ve samimi bir ortam kurmaya delalet eder.

Rüyada Ağaç Sakızı Yapıştığını Görmek 

Rüyada Ağaç sakızı görmek ile farklı bir anlama sahiptir ve kişinin yakasından düşmeyecek birisi ile tanışacağına, yılışık tavırlara maruz kalacağına delalet eder. Can sıkıcı bir durum almaya başlayacak olan bu tavırlar bir yerden sonra yılmaya ve ilişkinin farklılaşmasına sebep olacaktır. 

Rüyada Ağaç Sakızı Toplamak 

Ağaçlardan akan ağaç sakızının toplanması da güçlenmeye, elinden her iş geleceğine, kendine güveninin tam olmasına ve bir türlü sırtının yere gelmeyeceğine delalet eder. Bazı yorumculara göre de kişinin zor bir iş alıp alnının akıyla üstesinden geleceğine ve en sonunda başarıya ulaşacağına, çok fazla paralar kazanmaya ve konforlu bir hayata delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz