Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek

Kendisinde saklıyor olduğu bazı sırların gün yüzüne çıkacağına ve ağızdan kan gelmesi zenginliğe delalet eder. Eline geçecek olan bol miktarda paraya ve beklenmedik bir anda gelen zenginliğe işaret eder, ticaretten ya da şans oyunundan kazanılan para anlamında olabileceği gibi kişinin mirasa konacağına da haber veriyor olabilir. Başına gelecek olan hayırlı işlere, mutluluğa erişerek çok zengin olmaya elinin parayla dolacağına habercidir.

Rüyada Kan Kusmak Görmek 

Yaptığı bazı şeylerden ötürü kendisini kötü hissedeceğine ve pişmanlık duyacağı işlere bulaşacağına delalet eder. Can sıkıcı zamanların gelmesi ile kişinin çok fazla pişmanlıklar yaşayarak kendisine kızacağına ve tövbe edeceğine haber verir. Bundan sonra yaptıklarını tekrarlamayacak ve kendince de tükürdüğünü yalamayacaktır. Rüya sahibinin pişman olacağı işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Kan Tükürmek 

Sevdiklerinden duyacağı kötü sözlerden ötürü canının sıkılacağına ve mutsuz olacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin çevresinden duyduğu kötü sözleri kaldıramayacak kadar olacağına ve kulaklarının işittikleri ile başından kaynar sular döküleceğine haber verir.

Rüyada Kan İçmek 

Başına gelecek olan kötü durumlarla ve içine düşeceği zorlu yollarda bıkmadan, tükenmeden devamlı yürüyecek ve kendisini aydınlığa kavuşturacaktır. Hiç usanmadan başarılı olacağına ve emek vererek, bileğinin hakkı ile kazanacağına işaret eder.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi 

Burundan gelen kanın miktarına göre değişir. Az kanayan bir burun gördü ise bu işlerinin yolunda gideceğine ve para kazanacağına işaret ederken çok kanama olması kişinin haram mala el uzatacağına ve başkalarının hakkını yiyeceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz