Rüyada Aids Görmek

Rüyada Aids Görmek

Rüyada kişinin kendisinin  aids olduğunu görmesi ile başka bir arkadaşının ya da tanımadığı birinin aids olduğunu görmesi farklı yorumlanır. Fakat rüya yorumları genel olarak kısadır. Bu nedenle rüyada başka yaşanan olaylar, görülen cisimler, renkler, sayılar ve kişiler de göz önünde bulundurulmalı, ona göre en uygun yorum yapılmalıdır.

Seyyid Süleyman’ın Yorumu

Kişi kendisinin aids olduğunu gördü ise bu psikolojik sorunlar yaşayacağına ve bu sorunların da giderek büyüyeceğine delalet eder. Zamanla kendini güçsüz hissetmeye ve kendinden nefret etmeye, etrafa karşı kendisini daima yabancı hissetmeye de sebep olacağına yorulur. Bunalım ve depresyon ile başlayan bu can sıkıntısının büyümesi hem kendisine hem de çevresine çok fazla zarar verecektir. Bu nedenle sorunları olan bir kişi bu rüyayı gördü ise dertlerini paylaşmalı ve can sıkıntılarına çözüm bulmalıdır.

Aids olup olmadığını kontrol ediyorsa da kendi başına karar veremez hale geldiğine ve kararsızlıklarından ötürü de öz güvenini yitireceğine delalet eder. Kararsız ve karamsar bir kişiliğin habercisidir. Yapacağı yanlış davranışların ve söyleyeceği yanlış sözlerin de habercisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz