Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Alkol Almak Görmek

Rüyada Alkol Almak Görmek

Rüyada Alkol Almak Görmek

Rüyada alkol almak görmek; rüyayı gören kişinin yaptığı işlerin hayırlı olduğuna, iyi niyetli insanlarla iş birliği yaptığına işaret eder. Rüya sahibinin hak yolunda olduğu ve çevresindeki kişiler tarafından takdir gördüğü şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişinin yardım sever biri olduğu şeklinde de yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada alkol almak, rüyayı gören kişinin toplum içinde uygun olmayan davranışlarda bulunduğuna işaret eder. Rüya sahibinin ahlaktan yoksun biri olduğu ve hayırsızlığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Alkol İçtiğini Görmek

Rüyasında alkol içtiğini gören kişinin doğru yoldan saptığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kendini bilmez bir takım kötü niyetli insanlarla iş birliği yapacağına ve zarara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin başarısız olacağına ve ailesi tarafından dışlanacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına ve desteğe ihtiyaç duyacağına işaret eder.

Rüyada Alkol İçen Birini Görmek

Rüyasında alkol içen birini gören kişinin yaptığı işlere engel olmak isteyen kişiler tarafından etrafının sarıldığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin başarılarını kıskanan kimseler olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin ancak azmi ve çalışkanlığı sayesinde onların üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Alkol Şişesi Görmek

Rüyasında alkol şişesi gören kişinin yakın zamanda yaşayacağı ailevi bir sorun şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin dikkatsiz davranışları olduğu ve çevresindeki bazı insanları kaybetmek üzere olduğu şekinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada alkol şişesi görmek, rüyayı gören kişinin sevineceği bir haber almasına ve ailesi ile birlikte keyifli günler geçirmesine işaret eder.

Rüyada Alkol Satın Aldığını Görmek

Rüyasında alkol satın alan kişinin yakın zamanda üzüleceği bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir yakının hastalık haberini işiteceğine ve derin bir kedere boğulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve maddi zarara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin borç istemesine ve bu nedenle yataklara düşecek kadar üzülüp hastalanmasına işaret eder.

Rüyada Alkol Kokusu Aldığını Görmek

Rüyasında alkol kokusu aldığını gören kişinin kötü niyetli insanlarla iş birliği yapacağına ve sonucunda zarara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin masum insanların haklarını çalarak yükselmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi tarafından dışlanacağına ve yalnız kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaptıklarının farkına çok geç varacağına ancak iş işten geçmiş olacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz