Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hz. Hasan Görmek

Rüyada Hz. Hasan Görmek

Rüyada Hz. Hasan Görmek

Hayır ve kısmete, etrafında bulunana yüce ve iyi kalpli kimselerin yardımını görmeye nail olacağına delalet eder. Hayatta günahlarından arınmaya, yaptığı kötülüklerden ötürü pişmanlık yaşayıp en sonunda kendisini düze çıkarmaya, temiz ve saf bir geleceğe adım atmaya yorulur. Rahat ve istenen hayatı yaşamaya ifadedir. Kişinin sevdiği işi yaparak bol paralar kazanacağına ve hiç enerjisi tükenmeden çalışıp mutluluğa erişeceğine, kendisini daha yukarıya çekerek günden güne yükseleceğine yorulur. Bu şekilde etrafındaki kişilere de yardım edecek, onlara örnek olacaktır.

Kişi evli ise çocuk sahibi olmaya ve hayırlı bir evladın yapacağı iyiliklere, fedakarlıklara işarettir. Mutluluğunu ailesi ile paylaşan ve maddi, manevi her yönden ailesinin yanında olan bir kimse olduğuna, hayra alamet işlerin peşinden koştuğuna delalet eder.

Emeklerinin karşılığını alarak dilediği hayata kavuşacağına ve çok başarılı olacağı bir işte olup iş ve eş seçimini çok iyi yapacağına delalet eder. Mutlu ve geleceği parlak bir hayat sürecektir. Bol kazançlı olan bu hayatının güzelliklerini başkaları ile hiç tanımadıkları ile de paylaşacaktır. Kimsesiz çocuklara bakmaya ve aç insanların karnını doyurmaya delalet eder. Nasıl kendisine yardım eden büyük kimseler varsa o da öğrendiği ve bilgi sahibi olduğu her şeyi birilerine anlatacak, öğretecek ve maddi kazancını da bildiklerini de paylaşarak kendisine yardım eli uzatanların hayrını unutmayarak o da yardım elini ihtiyacı olanlardan esirgemeyecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz