Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İdrarını Konserve Kavanozuna Yaptığını Görmek

Rüyada İdrarını Konserve Kavanozuna Yaptığını Görmek

Rüyada İdrarını Konserve Kavanozuna Yaptığını Görmek

Rüyada idrarını konserve kavanozuna yaptığını görmek, akrabalar arasındaki anlaşmazlıkların son bulmasına ve dertlerden kurtulmaya delalet eder. Karamsar ve kötümser ruh halinin son bulacağına, eskisinden daha pozitif ve olumlu bakış açısıyla dünyaya bakılacağına yorumlanır. Fakirliğin bitmesine, aile içindeki dertlerin son bulmasına, bolluk ve bereket içinde mutlu bir aile hayatına yorulmaktadır.

Rüyada Tuvalete İdrar Yapmak

Rüyada tuvalete idrar yapmak, uzun zaman önce yapılan yatırımın meyvelerini toplamaya ve toplu para almaya işaret eder. Kişinin eline beklemediği bir anda yüklü miktarda paranın geçeceğine, tabiri yerindeyse maddi sıkıntılarına bu paranın hızır gibi yetişeceğine delalet eder. Büyük kazançlar elde etmeye, maddi ve manevi tüm dertlerden kurtulmaya, kişinin geleceğinin parlak olmasına yorumlanır.

Rüyada Yatağa İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada yatağa idrar yaptığını görmek, girişen zorlu işlerin hayırlısıyla iyi şekilde biteceğine ve büyük bir rahatlık yaşanacağına yorulur. Endişelerin ve sağlık sorunlarının son bulacağına, hane içindeki hastalıkların şifa bulmasına ve büyük başarılar kazanmaya yorulur. Bazı tabircilere göre patronluk makamına yükselmeye, kendi işinin sahibi olmaya delalet etmektedir.

Rüyada Ayakta İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada ayakta idrar yaptığını görmek, elindeki parayı çar çur etmeye ve mantıksız kanallara yatırım yapmaya yorulur. Malından mülkünden olmaya, elindeki parayı heba etmeye ve alınan yanlış kararlardan büyük pişmanlık duymaya delalet eder.

Rüyada İdrarını Duvara Doğru Yaptığını Görmek

Rüyada duvara doğru idrarını yaptığını görmek; dedikodu yapmaya, kötü niyetli kimselerle yüz göz olmaya, kötü bir insana dönüşmeye delalet eder. Rüya sahibinin çevresindekilere zararı dokunan biri olmaya başladığına, bencilliğe ve dostlarını bir bir kaybetmeye yorumlanır. Hayırsız, şer ve kötü olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının idrar yaptığını görmek, pek hayırlı ve güzel işlere yorulmaz. Kişinin yanlış aldığı kararlardan ve yanlış yapılan ortaklıklardan büyük zararlar elde edeceğine, parasal sıkıntılara düşeceğine, hane içinde huzursuzlukların/tatsızlıkların yaşanacağına delalet eder. Kendinde veya aile fertlerinde sağlık sorunların oluşacağına, psikolojik açıdan zorlu bir sürece girileceğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre aile içinde büyük kavgalara ve ayrılıklara işaret etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz