Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek kişinin etrafında düşmanlarının olduğuna ve onlardan zarar görebileceğine delalet eder. Dostu bildiği kimsenin onun arkasından işler çevireceğine ve sinsi tavırlarıyla ona her yönden zarar vermeye çalışacağına işaret eder.

Bazı tabircilere göre ise rüyada yılan görmek, bolluk ve bereketlik kavramlarıyla açıklanır. Rüya sahibinin maddi açıdan yüksek kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlarını mantıklı yatırım araçlarıyla arttıracağına yorulur.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek rüyayı gören kişinin hak yolundan şaşarak, haram yollarla para kazanacağına ve hayırsız işlere girişeceğine yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin çevresindeki dost bildikleri düşmanları tarafından, günah işlemeye teşvik edileceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada yılan görmekle aşağı yukarı aynı anlama gelir. Rüya sahibinin dost bildiği düşmanının ona büyük kazık atacağına ve maddi-manevi yönden zarar görmesine sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Ayakları Olan Yılan Görmek

Rüyada ayaklı yılan görmek olumsuzluk ve maddi, manevi açıdan büyük bir hezimete uğranılacağına delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine, dost bildikleri düşmanları tarafından ayağının kaydırılmak isteneceğine ve zor günler geçireceğine yorulur. Rüya aynı zamanda kişinin çevresindeki düşmanlarının çok güçlü ve zengin olduğu anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin düşmanlarıyla sonuna kadar baş edeceğine ve sonunda onları yeneceğine yorulur. Yakın zamanda maddi ve manevi yönden tüm dertlerinin son bulacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve huzur, mutluluk içerisinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Ağızdan Yılan Çıktığını Görmek

Rüyada ağızdan yılan çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman önce dostuna söylediği ağır ve kırıcı laflar yüzünden büyük pişmanlıklar duyacağına yorulur. Yaptığı hatayı telafi etmeye çalışacağına ve dostunun eninde sonunda güvenini tekrar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Yılandan Korktuğunu Görmek

Rüyada yılandan korktuğunu görmek, rüya sahibinin düşmanlarıyla baş edemeyeceğine ve her açıdan büyük zararlar göreceğine delalet eder. Aynı zamanda hane içinde sağlık sorunlarının olacağına, maddi açıdan zor günlerin geçirileceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz