Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2022
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada Parfüm Görmek

Rüya sahibinin kendini yoğun bir ilişki trafiği içinde bulacağına yorulur. Duygusal açıdan güzel ve yoğun bir sürece girileceğine, yeni ilişkilere yelken açılacağına delalet eder. Bu dönem rüya sahibi açısından kalıcı değil, geçici ve eğlenceli geçecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Parfüm Hediye Aldığını Görmek

Yakın vakitte edilecek ilanı aşka işaret eder. Rüya sahibinin büyük organizasyon ve jestlerle, sevdiği kişiye ilanı aşk edeceği anlamına gelir. Aynı zamanda evlilik yolunda atılacak ilk adımlara da delalet eder.

Rüyada Parfüm Kokladığını Görmek

Rüya sahibinin hayalleri ve amaçları doğrultusunda taviz vermeden ilerlediğine işaret eder. Büyük bir azimle hayallerinin peşinden koşacağına ve bu uğurda elinden geleni yapacağına yorulur.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada parfüm şişesi görmek, kişinin yaşamında meydana gelecek olumlu ve hayırlı olaylara yorulur. Gerek sosyal gerekse iş yaşamında güzel gelişmelerin olacağına delalet eder. Yeni bir ilişkinin sinyalleri olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Parfüm Sıktığını Görmek

Yeni insanlarla tanışılarak, yeni ve farklı ortamların içinde olunacağına delalet eder. Rüya sahibinin yeni dostluklar kurarak, arkadaş çevresini genişleteceğine ve kendini yeni ortamlarda bulacağına yorulur. Genel olarak dostluk, kısmet gibi kavramlarla açıklanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz