Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Ağustos 2022
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Korkutulmak Görmek

Rüyada Korkutulmak Görmek

Rüyada Korkutulmak Görmek

Hayatta elde edeceği pek çok başarı olacağına ve elinde bolca avantaj, mutlu an, para olacağına yorulur. Başarı elde etmeye ve mutlu olmaya delalet eder. Bu sayede kişi hayatındaki olumlu gelişmelerle başarısının sayesinde bolca para kazanacak ve adı devamlı büyük yerlerde anılarak nam salacak, şöhreti olacaktır. Bu şekilde ünlü olmaya başlayan kişinin aynı zamanda sağlıklı ve mutlu bir hayatı olacağına, aile sıkıntılarının son bulacağına, arkadaşları ve dostları ile de hayatında her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Korkmak Görmek 

Hayatı boyunca çok büyük başarılar elde edeceğine ve bunun herkes tarafından taktir görerek adının meşhur olacağına delalet eder. Bu şekilde kişi bol paralar kazanacak ve kendi hayatında da işinde çok iyi olan birisi  olarak nam salacaktır. Başarılı hayatın getireceği maddi ve manevi kazançlarının da çok olacağına ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Korkmak ve Ağlamak 

Korkarak ağlamak Allah katında da hayra yorulur ve kişinin yapmak istediği bir işe en sonunda cesaretinin geleceğine ve kendini toplayarak odaklanacağına,  öz güveninin artacağına, başarılara delalet eder.

Rüyada Korkmak ve Bağırmak 

Mutluluktan havalara uçmaya ve kendini tutamayarak etrafa naralar atacağına delalet eder. Başarısından dolayı mutlu olacağına ve bunu da sevdikleri ile çok eğlenceli bir şekilde paylaşacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz