Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Hayvan Dışkısı Görmek

Rüyada Hayvan Dışkısı Görmek

Rüyada Hayvan Dışkısı Görmek

Rüyada hayvan dışkısı görmek, kişinin son zamanlarda geçirdiği sıkıntılı ve zorlu olayların hepsinin geride kalacağına ve refaha ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin yolunda gitmeyen işlerinin düzeleceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine yorulur. Maddi gücün yanı sıra hane içindeki tüm sıkıntıların, dertlerin, hastalıkların geride kalacağına yorulmaktadır.

Genel olarak hayırlı ve olumlu değerlendirilen rüyada hayvan dışkısı görmek, rüyanın nasıl göründüğüne bağlı olarak farklı şekillerde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Hayvan Dışkısı Yediğini Görmek

Rüyada hayvan dışkısı yediğini görmek pek hayırlı şeylere yorulmaz. Rüya sahibinin hak yolundan ayrılarak haksız ve haram yollarla para kazanacağına işaret eder. Kişinin hakkı olmayan ve haram paralar kazanacağına ve kötü işlere bulaşacağına delalet eder. Kişinin bu işlerden elde ettiği paranın on mislini kaybedeceğine ve yaptıklarından pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada Hayvan Dışkısı Temizlediğini Görmek

Rüyada hayvan dışkısı temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin maddi açıdan zor günler geçirdiğine ve borç batağı içinde olduğuna işaret eder. Yaptığı işlerde elde ettiği başarısızlıkların kişinin hem kesesine hem de kendisine zarar verdiğine yorulur. Rüya aynı zamanda hane içinde büyük tartışmalara, huzursuzluklara ve tatsızlıklara da işaret etmektedir.

Rüyada Hayvan Dışkısına Bastığını Görmek

Rüyada hayvan dışkısına bastığını görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve her yönden büyük kayıplara uğrayacağına delalet eder. Yakın zamanda alınacak olumsuz ve kötü haberlere yorulur. Kişinin alacağı üzüntü verici haberlerden ötürü büyük mutsuzluk duyacağına, zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Tezek Görmek

Rüyada tezek görmek; zenginliğe, bolluğa ve berekete yorulur. Rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendirerek büyük işler başaracağına ve bu başarılar sayesinde yüksek kazançlar elde ederek zengin olacağına işaret eder. Ekmeğinin artacağına, rızkının büyüyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Hayvan Dışkısının Üstüne Oturduğunu Görmek

Rüyada hayvan dışkısının üstüne oturmak, rüya sahibini çekemeyen art niyetli kimselerin olduğuna işaret eder. Kişinin etrafında dostu olarak gördüğü kimselerin arasında kötü huylu kişilerin olduğuna ve rüya sahibinin bu kimselerden büyük zarar göreceğine delalet eder. Kişinin yakın zamanda yaşanacak olaylarla birlikte kimin dostu kimin düşmanı olduğunu anlayacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz