Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Allah’a Sığındığını Görmek

Rüyada Allah’a Sığındığını Görmek

Rüyada Allah’a Sığındığını Görmek

Rüyada Allah’a sığındığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda içerisinde tanıdığı arkadaşıyla hayırlı bir işe girişeceğine ve bu işin tüm insanlığın yararına olacağına işaret eder.

Rüyada Allah’a sığınan rüya sahibinin girişeceği bu iş ile birlikte geçmişinde yaşadığı tüm kötü, problemli ve olumsuz olayları arkasında bırakacağına ve bu yolda yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasından oldukça fazla yardım göreceğine delalet eder. Kişinin hayırlı olan işi ile beraber kötü olan maddi durumunu düzeltip rahata varacağına yorulur. Rüya sahibinin düzelen maddi durumu ile aile içi saadetinin ve huzurunun da artacağını geçim sıkıntısı çekmeyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hep istediği rahat ve huzurlu günlerin uzakta olmadığının habercisidir.

Rüyada Allah’a Yalvardığını Görmek

Rüyada Allah’a yalvardığını görmek, rüyayı gören kişinin sabırlı olması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin çalıştığı işinde tüm emeği ve yaptığı tüm fedakarlıkların sonucunda yüksek bir makama terfi edeceğine ama bu terfi için oldukça sabırlı ve azimli olması gerektiğini bildirir.

Bir başka rivayete göre de rüyada Allah’a yalvarmak, rüyayı gören kişinin gerek sosyal gerekse iş hayatında yaptığı fedakarlıkların ve uğraşların boşa gitmeyip karşılık bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin geçmişinde yaşadığı sorunlar yüzünden açılan borçlarının biteceğine delalet eder.

Kişinin geçmişinde yakın çevresindeki eş, dost, akrabasına yaptığı kötülüklerin af bulacağı rivayet edilir. Rüyada Allah’a yalvardığını gören kişinin kendisi için hayırlı olan tüm güzel isteklerinin gerçekleşeceğine yorulur. Rüya sahibinin kötü günlerinin sona erip mutlu, huzurlu, rahat ve aydınlık yarınlara ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Allah’a Dua Etmek

Rüyada Allah’a dua etmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde hem iş hem de sosyal hayatını güzelleştirecek önemli kimseler ile tanışacağına işaret eder. Rüya sahibinin tanıştığı bu kişilerden göreceği destek ile birlikte güzel bir iş sahibi olup kazancını arttıracağına ve bu işte yükselip saygıdeğer bir kişi olacağına delalet eder. Kişinin hali hazırda bir hastalığı bulunuyorsa, en kısa sürede şifa bulacağına yorulur. Bir başka tabire göre de rüyada Allah’a dua etmek, rüyayı gören kişinin tüm günahlarından arınıp Allah yolunda ilerleyeceğine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz