Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İlanı Aşk Görmek

Rüyada İlanı Aşk Görmek

Rüyada İlanı Aşk Görmek

Rüyada aşk ya da aşıkla ilgili görülen rüyalar kötülüğe, mutsuzluğa, gam ve kedere delalet eder. Kişinin can sıkıntıları yaşayacağına, hayatta hüznünün artarak uzun süreli bir depresyon haline maruz kalacağına haber verir. Rüyada sevdiğini görmesine ya da kendisini seven birisini görmesine göre rüya yorumu değişir.

Kadın sevdiği adama rüyasında ilanı aşk ediyorsa erkeğin başka birine aşık olacağına ve ilişkinin olumsuzlukların arasında kalacağına delalet eder. Eğer erkek kadına ilanı aşk ettiğini gördü ise sevdiği kadının çok sadık ve onu seven biri olduğuna ilişkinin güçlenerek ciddileşeceğine ve mutluluklarının artacağına yorulur.

Rüyada Aşık Olmak Görmek 

Rüyasında birisi kendisine ona sevdiğini söylüyorsa bu gerçek hayatında ona çok acı çektireceğine, keder, mutsuzluk, dert ve tasa çekeceğine delalet eder. Aşkla ilgili görülen rüyalar her zaman gerçek hayatta acı çekmeyi ifade eder.

Rüyada Aşk Mektubu Almak 

Kişi zamanda mutlu olacağı ve sevinçten havalara uçacağı bir haber alabilir. Bu haber dostları ile alakalı olacaktır. Sevdiği ve görmeyi çok istediği birisi ile görüşecek ve mutluluğu artacaktır.

Rüyada Aşk İlanı Görmek 

Yakın zamanda başına gelecek olan kötü şeylerle kimseyi görmek istemeyecek, herkesten uzak duracak ve kendisini toplumdan soyutlamak isteyecektir. Çevresindeki herkesten uzaklaşarak yalnız kalma ihtiyacı duyacağına delalet eder. Canının yanacağına ve acı çekerek mutsuz olacağına haber verir. En sonunda da birisinin gelip kişiyi yalnızlığından çekip kurtaracağına ve ona yardım ederek mutlu olmasını sağlayacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz