Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Edep Görmek

Rüyada Edep Görmek

Rüyada Edep Görmek

Rüyada edepli veya terbiyeli olduğunu görmek; dini yönü kuvvetli ve Allah yolundan sapmayan kimseye işaret eder. Rüya sahibinin işinde gücünde olduğuna, inancının kuvvetli olduğuna ve ailesine bağlı bir kimse olduğuna yorulur. Genel olarak iyi ahlaklı ve iyi huylu kimseye yorulur.

Rüyada Edepli Davranan Birini Görmek

Rüyada terbiyeli ve edepli davranan birini görmek, tanışılacak iyi ahlaklı kimseye yorulur. Kişinin yakın zamanda bulunacağı cemiyet ortamında çok iyi anlaşacağı bir kimseyle tanışacağına ve çok iyi dost olacağına delalet eder. Tanıştığı bu dostuyla ortak iş girişimlerinde bulunacağına ve çok başarılı, hayırlı sonuçlar alacağına yorumlanır.

Rüyada Edepsizce Davranan Birini Görmek

Rüyada edepsizce davranan birini görmek; toplum tarafından kötü ve ayıp görülecek hareketlerin, tavırların sergilenmesine yorulur. Rüya sahibinin yapmaması gereken şeyleri yapacağına, sevdiklerini üzeceğine ve yaptığı hatalardan dolayı büyük pişmanlık ve üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada Edepli Biriyle Sohbet Ettiğini Görmek

Rüyada edepli biriyle sohbet ettiğini görmek; devlet dairesinde sonuçlanacak olumlu bir işe işaret eder. Rüya sahibinin arsa, tapu gibi işlemlerinin kendi lehine sonuçlanacağına ve rahata ereceğine delalet eder. Elinin bollaşması, yoksulluktan kurtulma ve refah seviyesinin artması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya genel olarak hayırlı ve kısmetli işlere yorulmaktadır.

Rüyada Edepli İnsan Sureti Görmek

Rüyada edepli ve temiz insan sureti görmek; rüya sahibinin dinine bağlı olduğuna ve hak yolundan bir an olsun ayrılmadığına yorulur. İbadetlerini yerine getiren, hak yemeyen ve bol bol hayır işleyen kimseye işaret eder. Rüya sahibinin kazandığı parasını muhtaç kimselerle paylaştığına, etrafına her daim faydalı olduğuna ve maddi-manevi elinden gelen her türlü desteği gösterdiğine delalet eder.

Rüyada Edepli Kadın Görmek

Rüyada edepli kadın görmek; kısa zamanda tanışılacak ve birlikte çok mutlu zamanlar geçirilecek eş adayına işaret eder. Rüya sahibinin iyi ahlaklı, güzel ve iyi huylu bir kimseyle tanışacağına ve mutlu beraberliklerini izdivaçla taçlandıracaklarına yorulur. Hayırlı birliktelik, evlilik ve aşk kavramlarıyla açıklanmaktadır.

Rüyada Edepsizlik Yaptığını Görmek

Rüyada edepsizlik yaptığını görmek; haram yollara bulaşmaya, hak yolundan ayrılmaya yorulur. Rüya sahibinin başkalarının haklarını yiyerek para kazandığına, Allah yolundan saptığına ve iman gücünün azaldığına delalet eder. Aynı zamanda rüya aileyle ve yakın dostlarla aranın açılacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz