Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İşkembe Çorbası Görmek

Rüyada İşkembe Çorbası Görmek

Rüyada İşkembe Çorbası Görmek

Sevdiklerinden kötü sözler duyacak ve canını sıkacak pek çok kötü şeyin olacağına haber verir. Güvendiği ve çok sevdiği kimseler mutsuzluğuna sebep olacak ve kişinin canını sıkacak bazı sorunlar yaşanacağına yorulur. Huzursuzluğa, mutsuzluk ve dert tasaya haber veren bu rüya kişinin bir süre boyunca çok asabi ve gergin olacağına, bu sebeple de etrafındakilerin canını sıkacağına, civarındakilere mutsuzluk yayacağına işaret eder. Bunun yanında kötü haberler alarak uzunca zamandan beri beklediği işi alamayacağına ve iyi olmasını dilediği bazı şeylerin kötü sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada İşkembe Temizlemek 

Civarında var olan bazı sıkıntılardan ötürü kendisine iftira atılış olduğuna ve kişinin resmi dairelerle sorunlu bir işi varsa bundan kurtulacağına, kendisini temize çıkararak, aklanacağına işaret eder. Sorunlarını çözerek en sonunda mutluluğa ereceğine, sorunları ile baş ederek ve kendisine güvenerek pes etmeden büyük işler başaracaktır. Hakkını savunan ve haksızlığa dayanamayan bir kimse olarak asla sessiz kalmadığına ve bu şekilde de sürekli kendini temize çıkaracağına delalet eder.

Rüyada İşkembe Pişirmek 

Emek ederek yıllar sonra en sonunda emeklerinin karşılığını alacağına, büyük bir başarıya kavuşarak, maddi manevi kendisini yüksek mevkilere eriştireceğine yorulur. Zamanla daha da tanınan bir kişi olacaktır.

Rüyada İşkembe Dolması Yemek 

Çok mutlu olacağı ve müjdeli bir haber alacağına haber verir. Kişinin alacağı haberler ile ayaklarının yerden kesileceğine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz