Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada Anneanne Görmek

Etrafında devamlı kendisi için dua eden ve onun hayırlı işlerle, hayırlı kimselerle haşır neşir olmasını dileyen büyükleri, akrabaları var demektir. Rüyanın anlamı da  kendisi gibidir ve kişinin büyüklerinden, anneanne, dede, babaanne ya da ninelerinden o kötü şeyler yapsa dahi onun iyiliğini isteyen ve bunun için de sürekli dua eden, kişiyi çok fazla seven birileri vardır. Bu durum illaki büyüklerden değil, çok seven bir akrabadan ya da arkadaştan da olabilir.

Rüyada Anneanne ile Sarılmak

İşleyeceği bir kötülük ve günah sonunda pişmanlık yaşayacağına, özür dilemesi gerekeceğine delalet eder. Çok sevdiği birinin kalbini kırarak sonunda pişman olup inadını kırarak kapısına dayanmaya ve özür dilemek zorunda kalmaya, gönlünü de en sonunda alacağına delalet eder.

Rüyada Anneanne Dede Görmek

Geçmiş ve çocukluğa olan özlemin ve geçmiş günleri şuan arıyor olduğunu ifade eder. Yaşanan güzel günlerin geri gelmesini istemek ve geçmişteki herkese duyulan özleme delalet eder.

Rüyada Anneannenin Elini Öpmek

Hayırlı ve vefalı bir kimse olduğunun büyüklerine saygıda kusur etmediğinin ve saygılı, kalp kırmayan, arayıp soran bir kimse olduğunu ifade eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz