Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Alacaklı Görmek

Rüyada Alacaklı Görmek

Rüyada Alacaklı Görmek

Kötü günlerin yaşanacağına, şanssızlık ve genel olarak da hayal kırıklıkları ile geçecek olan zamanların yaşanacağına delalet eder. Kişinin kendisine olan güveni kırılacak ve bir süre üzüntülü, sorunlu ve sıkıntılı zamanlar geçirerek kendi hayatından pek çok şeyden fedakarlık edecektir. Mutluluğu için hayallerinden vazgeçecek zaten hayalleriin peşinden koşarken başına gelen kötü şeyler ve önüne çıkan taşlar onu yıldıracak ve yarıda bırakacaktır, bu durum da kendine olan güvenini kırarak umutsuzluğuna neden olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Alacaklı Olmak 

En sevdikleri ve güvendikleri tarafından sırtından bıçaklanacağına, nankörlük, yalan, dolandırıcılık, ihanet bu duygulara yaşayacağına ve güvendiği yerlere kar yağacağına delalet eder.

Rüyada Borçlu Olmak Görmek 

Sevdiklerinin kötü niyetleri ile kendi başına gelecek olan zor durumlara haber verir. Can sıkıcı olayların da yaşanması ile mutsuzluğunun artacağına delalet eder. Ayağını kaydırmak isteyenler tarafından ihanete uğramaya, sırtından bıçaklanarak, yarı yolda bırakılmaya delalet eder. Beklemediği kimseler tarafından kötülük göreceğinin de habercidir.

Rüyada Borç Ödemek Görmek 

Allah katında da hayra yorulan bu rüya ile derdinden kurtulacak, sağlık sıkıntısı varsa ondan kurtulacak, can sıkıcı olaylar yaşadı ise onları çözecek ve maddi sıkıntılarını da sonlandırarak mutluluğa erişeceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz