Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İp Sarmak / Yumak Yapmak Görmek

Rüyada İp Sarmak / Yumak Yapmak Görmek

Rüyada İp Sarmak / Yumak Yapmak Görmek

Rüyada ipi sararak yumak yapmak görüldü ise bunun bir kaç anlamı vardır. Bunlardan en sık olanı kişinin yakın zamanda seyahate gideceğine ya da gitmiş olduğu seyahatten döneceğine delalet eder. İpin uzunluğuna göre ve haliyle yumağın boyutuna göre gideceği seyahatin uzunluğu değişecektir. Kendisine iyi gelecek olan bir yolculuğa çıkılacak ve ipin dolanarak yumak olması da kişinin kendisini toplamasına, hayatını düzene sokacağı bir gezi olacağına ve kafasının ferahlayarak buradan döneceğine işarettir. Kendisini sıfırlamak ve daha dinç dönmek için çıkılacak bu yoldan tamamen enerjik ve kendine güvenli dönecek, sorunlarından arınacak ve psikolojik sıkıntılarını çözerek artık iç huzurunu yakalayacaktır. Hayat sorunlarının çözüleceği bir yolculuk olacağına ve dağınıklıklarından kurtularak daha derli toplu, düzen içinde yaşayacaktır.

Bazı yorumculara göre de nefsine iyi gelecek ve kendisine büyük bir zevk veren işe gireceğine, başarılı olacağına yorulur. Menfaati için kollarını sıvayarak emek vererek güzel ve hayırlı işler ortaya koyarak yaptığı başarılı projelerin altına imza atacak, hem mutluluk duyarak yaptığından haz alacak hem de başarısı ile bol paralar kazanacaktır.

Ya seyahat ya da  kendisinine zevk veren bir işi yapmak anlamlarına gelen bu rüyanın yorumu için kişinin rüyada var olan başka ipuçları var ise onları da dikkate alması gerekir. Rüyanın doğru yorumlanabilmesi için başka bir eylem, tanıdık bir kimsenin var olması yorumda kolaylık ve değişikliğe sebep olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz