Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Böcek Sokması Görmek

Rüyada Böcek Sokması Görmek

Rüyada Böcek Sokması Görmek

Rüyada böcek soktuğunu görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve sağlığıyla ilgili yakın zamanda bir takım sorunların baş göstereceğine yorulur. Kişinin işinden olacağına ve bu sebepten büyük üzüntü duyacağına delalet eder. Birden bire karşısına çıkacak tersliklerin, iş ve sosyal hayatını doğrudan etkileyeceğine yorulmaktadır. Genel olarak hayırsız şeylere yorulan rüya, tabirciler tarafından farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Böcek Tarafından Isırılmak Görmek

Rüyada böcek tarafından ısırılmak, rüyayı gören kişinin fiziksel açıdan zorluklar yaşayacağına ve sağlığından olacağına yorulur. Yataktan çıkacak ve kolunu kaldıracak takatinin kalmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Elini Böcek Isırması

Rüyada elini böcek ısırdığını görmek pek hayırlı şeylere yorulmaz. Rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine ve maddi açıdan çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder. Geçimini sağlayabilmek için rüyayı gören kişinin, yakınlarına borçlanacağına ve kendini kötü hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Böceğin Isırdığını Görmek

Rüyada böceğin ısırdığını görmek ile böcek tarafından ısırılmak hemen hemen aynı şeylere yorulur. Rüya sahibinin sağlıksal sorunlarının baş göstereceğine ve gündelik işlerini yapmakta zorlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Ayağını Böcek Isırması

Rüya sahibinin işlerinin ters gideceğine ve maddi-manevi her yönden büyük darbeler alacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz