Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Araba Çarpması Görmek

Rüyada Araba Çarpması Görmek

Rüyada Araba Çarpması Görmek

İçerisinde bulunduğu çevrede yaptığı hareketler, hal ve tavırları ile kişi garip karşılanmakta ve bu durum hoş olarak nitelendirilmemektedir. Yetişme şekli ve büyüdüğü ailenin, ülkenin kültürü farklı olduğu için içerisinde bulunduğu topluma tam olarak uyum sağlayamadığına, ama sakin ve akıllı davranarak daha uyumlu olması gerektiğine delalet eder. Yanlışlarını düzelterek daha uyumlu ve arkadaş canlısı, hoşgörülü olmanın gerektiğine delalet eder.

Rüyada Araba Çarpmasından Kurtulmak 

Başına gelen kötü şeylerden ve kötü durumlardan kurtulacağına ve sıyrılarak mutlu olacağına delalet eder. Eline yüklü miktarda para geçeceğine ve bu para ile de çok başarılı işler yapmaya, tanınmaya, krizini fırsata çevirmeye delalet eder.

Rüyada Çocuğuna Araba Çarpması

Hem aile içi ilişkilerinde hem de iş hayatında farklılıklar, değişiklikler ve can sıkıcı olaylar yaşanacaktır. Aile içerisinde sağlık sorunları baş gösterecek, iş yerinde de ortaklarla, çalışanlarla geçinmekte zorluklar olacaktır.

Rüyada Arabanın Kaza Yapması

Yaşadığı yeri terketmeye yeni bir ülke yeni bir şehir ya da semte taşınmaya, farklı bir yaşam alanı oluşturarak mutluluğu yakalamaya delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz