Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İshal Olmak Görmek

Rüyada İshal Olmak Görmek

Rüyada İshal Olmak Görmek

Yardımsever ve cömert kimseye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindekilere karşı çok duyarlı olduğuna ve bir an olsun yardımı elden bırakmadığı şeklinde açıklanır. Maddi ve manevi her yönden elinin bol olduğuna, kendisinden yardım isteyen hiç kimseyi geri çevirmediğine yorulur. Genel olarak mert, cömert ve yardımsever kimseye yorulur.

Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin parasını çarçur edip, gereksiz şeylere çok büyük paralar harcamasına yorulur. Maddi açıdan kemerleri sıkması ve bir an evvel gereksiz harcamaları kısması gerektiği şeklinde tabir edilir. Bazı tabircilere göre ise; başkaları hakkında dedikodu yapmak ve kötü konuşmak şeklinde açıklanır.

Rüyada Kabız Olduğunu Görmek

Rüyada ishal olduğunu görmenin tam tersi şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin çok parasına rağmen, elinin sıkı olduğuna ve asla parasından kimseye koklatmadığına yorulur. Varyemez olarak tasvir edilen rüya sahibinin, zenginlik içinde yoksulluk çektiğine delalet eder.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Gerçek hayattaki anlamının tersine yorulur. Rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarını geride bırakarak, zenginlik ve huzur içinde yaşam süreceğinde delalet eder. Hastalıkların ve dertlerin şifa bulacağına, mutlu ve huzurlu bir yaşama, bol kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz