Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Araba Kaybetmek Görmek

Rüyada Araba Kaybetmek Görmek

Rüyada Araba Kaybetmek Görmek

Belli bir emeli olan ve onun peşinde koşan bir kimse olduğuna işaret ederken kişinin amacından sapacağına ve dikkatinin dağılarak bir anda bambaşka bir şeyin peşinden koşarken kendini bulacağına haber verir. Emek eden ve ciddi anlamda enerjisi ile zamanını buna harcayan bir kimsenin amacı yolunda giderken dikkatinin dağılacağına ve bir anda ne yaptığını bilmez olacağına, boşa kürek çekeceğine, çok zaman kaybederek, çok yorulacağına haber verir. Kişinin şevkinin ve istediğinin de azalmasına sebep olacak olan bu durumun uzun sürmemesi hatta vuku bulmaması için uyarı niteliğindedir bu rüya.

Rüyada Araba Çaldırmak 

Çok sevdiği ve yakınında bulunan dostları ile, ailesi ile ya da eşi ile fikirlerinin çatışacağına, eski uyumu bozacak olan bir konunun gündeme geleceğine delalet eder. Bu durumda da aralarında fikir ayrılığı doğacak sert çıkışmalar, tavırlar, kavgalar yaşanacaktır. Mutluluğa dışarıdan bakan birinin nazarının değmesi yorumu da yapılır, bu nedenle kişinin mutluluğunu her yerde dile getirip, nispet yapar gibi görünmemesi tavsiye edilir.

Rüyada Araba Kazası Görmek 

Tanıdığı ya da tanımadığı biri ile kavga edeceğine, fikirlerinin ve hayat görüşlerinin çatışacağına ardından da hoş olmayan, kavgalı, şiddetli anların yaşanacağına delalet eder. Bu durum bir konu üzerinde olabileceği gibi siyasi görüşler ve dini görüşler gibi net konulardan kaynaklı da olabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz