Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Araba Satmak Görmek

Rüyada Araba Satmak Görmek

Rüyada Araba Satmak Görmek

Hevesle başlanan bir işin sonuna ulaşılamayacağına ve kişinin üzerinde çalışıyor olduğu işin sonunu göremeyeceğine, sonunu getiremeyeceğine delalet eder. Bunun mecburiyetten dolayı olması da kişinin manevi yönden yıpranmasına, canının sıkılmasına neden olacaktır. Var olan işini bitirememe nedeni maddi sıkıntıların kendini göstermesinden olacaktır. Borçlanacak ve elindeki para ile işin içinden çıkamayacak bir duruma gelecektir.

Rüyada Arabasını Satmak Görmek 

Kendi elindekilerden vazgeçmesi gerekecek ve var olan mallarını satarak borçlarını, maddi sıkıntılarını kapamaya çalışacaktır. Bu durumdan ötürü kredi çekme, ev satma, araba satma, borç alma gibi durumlarla haşır neşir olup elinden geleni yapacak fakat maddi sıkıntıları çok çabuk çözümlenmeyecektir. Manevi olarak da yıpranarak can sıkıcı olaylar yaşayacak olan kişinin aile içerisinde de kavgalar, küslükler olacaktır.

Rüyada Taşıt Satmak Görmek 

İşinde başarılı olamamaya ve var olan işinin sonunu göremeyeceğine, parasızlığa, can sıkıcı olayların yaşanacağına ve kişinin bir süre işlerinin düzeninin bozulacağına delalet eder. Sevdiğinden vazgeçmek, duygularından, işinden ve içinde olduğu hayattan, kendisi olmaktan vazgeçmek zorunda kalabilir kişi. Elindekilerle nasıl idare edeceğini düşünecek ve elinden geleni çabalayacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz