Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Araba Yıkamak Görmek

Rüyada Araba Yıkamak Görmek

Rüyada Araba Yıkamak Görmek

Rüyada araba yıkadığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde çevresindeki insanlara karşı verdiği bir sözü yerine getireceğine ve bu söz ile beraber kurduğu hayallerin gerçekleşeceğine delalet eder. Geçmişte yaptığı tercihler sonucunda hatalarından ders çıkaracağına, iş hayatında yaşayacağı bir takım olumlu gelişmeler neticesinde maddi getiri sağlamaya, sıkıntı dert ve kederlerini unutturacak işlerle meşgul olup onlardan yüksek kazançlar elde edeceğine işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüyada araba yıkadığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında helal para kazanıp yüksek bir konuma geleceğine ve hayatı boyunca geçimini helal yollara başvurarak sürdüreceği anlamına gelir.

Rüyada Bol Köpük ile Araba Yıkadığını Görmek

Rüyada bol köpük ile araba yıkadığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağı aydınlık yarınlara işaret eder. Rüya sahibinin girmiş olduğu dönem çok bereketli ve hayırlı olduğundan dolayı iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek büyük başarılar elde edeceğine ve bu büyük başarılar ile birlikte yüksek miktarda maddi kazanç sağlamaya delalet eder.

Rüyayı gören kişinin evlatlarının rüya sahibini çok gururlandırıp evlatları tarafından el üstünde tutulacağı anlamına gelir. Farklı bir tabire göre de rüyada bol köpük ile araba yıkadığını görmek, rüyayı gören kişinin kendisine hiçbir getiri, fayda sağlamayacak işlerle uğraşacağını, bu işlerle uğraşırken de fazlaca kendisini yıpratıp zamanını harcayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu dönem içerisinde yakın çevresiyle olan iletişiminin bozulacağına ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında oluşan bir takım problemler yüzünden maddi kazancı hakkında endişelenip üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu durumdan ötürü alacağı tedbirler konusunda dikkatli olup tedbirleri alırken karşılaşacağı sorunlara delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz