Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ardından Gitmek

Rüyada Ardından Gitmek

Rüyada Ardından Gitmek

Çabaları ile en sonunda emeklerinin karşılığını alacağına, kendisine olan güveninin geri geleceğine, hastalıklardan ve hüzünden kurtulmaya, aile içerisindeki huzursuzlukların son bulmasına, can sıkıcı olayların yaşanmayacağına ve sevdikleri ile özlem gidereceğine, aynı zamanda işlerindeki başarısı ile kazancının artmasına, artık daha çok para  kazanarak konforlu bir hayata adım atmaya delalet eder. Rüya Allah katında da hayra yorulur.

Rüyada Birisinin Peşinden Gitmek 

Sevdiği ve başarısına hayran olduğu bir kişinin izinden yol almaya ve onun başarısını takdir ederek kendisine onu örnek alacağına delalet eder. Saygı göstereceğine ve karşıdan da saygı görerek kendisine olan güveninin artacağına, hayatında olumlu gelişmelerin olacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Arkasından Gitmek 

Uzun süredir sıkıntılı bir zaman geçireceğine ama hemen ardından da refaha kavuşarak olduğundan daha iyi olacağına delalet eder. Umduğu hayatı yaşamaya başlayacak ve en sonunda başarısını hem adını duyararak yaşayacak, ün, şöhret kazanacak hem de kendi hayatını daha da konforlu bir hale getirerek maddi rahatlığa ulaşacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz