Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek

Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek

Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek

Rüyada aybaşı olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde zor durumda kalacağına, geçmişte yaşadığı sıkıntı ve problemlerin tekrardan gün yüzüne çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin manevi yönden zayıflık yaşayacağına, olumlu ve güzel yönlerini terk edip kötü karakterli birisi olacağına, yaptığı işleri yarım bırakıp büyük hatalar yapacağına ve bu hatalar yüzünden insanların gözünden düşeceğine, geri planda kalıp önemsiz biri olacağı anlamına gelir.

Farklı bir tabire göre de, rüya sahibinin helal olmayan yollardan para kazanacağına ve bu paranın geldiği gibi gideceğine, kendisi ve yakın çevresi için hayırlı olmayan işlere gireceğine, zina yapmaya ve kötülüğe düşmeye delalet eder.

Rüyada Aybaşı Olduğunu Hissetmek

Rüyada aybaşı olduğunu hissetmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşayacağı birkaç aksiliklerden meydana gelen sıkıntılı günlere işaret eder. Rüya sahibi kendisine daha kısa zamanda daha çok para kazanıp gelirini yükseltmek için hayırlı olmayan yollara girip kötü işler yapacağına, bu işlerin rüya sahibine kar ettirmeyip onu daha da dibe çekmeye başlayacağına ve rüya sahibinin bu dönemde yalnızca kötü birisi olmayıp aynı zamanda günahkar birisi olacağına delalet eder. Rüya sahibi önüne çıkan yollardan kısa olanı tercih etmeyip sabırla uzun ve zorlu olan yolda ilerlemesi gerekir.

Rüyada Aybaşı Kanaması Görmek

Rüyada aybaşı kanaması görmek, rüyayı gören kişi eğer rüyasında kan görüyorsa rüyasının artık bozulduğu anlamına gelir. Lakin rüyada kan yoksa ve rüya sahibi aybaşı kanaması olacağını hissediyorsa eğer farklı bir yorumlama olarak rüya sahibinin büyük bir hata yapacağına ve bu büyük hata sonucunda insanlar karşısında olan saygınlığını yitireceğine ve o insanlar tarafından parmakla gösterilen kişi olmaktan çıkıp ayıplanan bir kişi olacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz