Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Cilt Hastalıkları Görmek

Rüyada Cilt Hastalıkları Görmek

Rüyada Cilt Hastalıkları Görmek

Cildinde bir alerji ya da hastalık olduğunu gören kimse yakın zamanda kendisine duygusal anlamda dert olacak ve can sıkıntısı yaşayacağı sorunlar yaşayacağına, kendisi ile sevdikleri, ailesi, arkadaşları ya da eşi ile arasında yaşanacak olan tartışmalara delalet eder. Aile içinde sorunlara, sevdikleri ile olan duygusal sorunlara, eşi varsa eşi ile kavga etmeye ya da sevgilisi ile küçük atışmalar olacağına yorulur. Bu duygusal sıkıntının uzun sürmeyip kişinin bunu kısa zamanda da atlatarak rahatlayacağına, refaha ereceğine ve ferahlayıp yüreğine su serpileceğine de işarettir.

Rüyada bedenini sağlıklı bir şekilde gören kişinin başına güzelliklerin geleceğine ve hayatında bir düzen kurulacağına işaret eder. Yani kişi işi yok ise iş bulup düzene girecek ve eşi yok ise de yakın zamanda hayırlı kısmetleri olacak ve dünya evine girecektir. Eğer bedende bir bozukluk var ise bu durum kişinin hayat düzeninin bozulacağına işaret eder. Yani kişinin işi var ise bunda bir sorun yaşayacak ya da aile içinde de bazı tartışmalar yaşayacaktır.

Derisinin yüzüldüğünü gören bir kimse de canını çok sıkacak sorunlar yaşayacağına, başına dert geleceğine, mutsuz olacağına ve sevdikleri ile kısa zamanda da olsa bu sorunlar çözümlenecektir. Arkasından söylenen kötü sözler ile başından kaynar sular döküleceğine ve etrafındaki sevdiklerinden kazık yiyerek sorunlar yaşayacağına işaret eder. Ama sorunların da en kısa sürede çözümleneceğine kişinin saha güçlü olacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz