Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Sabun Görmek

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, iş yaşamında oluşacak yeni gelişmelere ve güzel olaylara yorulur. Kişinin iç huzurunu bulmasına, evine bereketin gelmesine ve kısmetinin açılmasına da yorulmaktadır. Aynı zamanda geçmişte yapılan şeylerden duyulan pişmanlığa da işaret etmektedir. Hatalardan hayıflanmaya, kendini kötü hissetmeye ve sürekli geçmişte sıkışıp kalmaya delalet eder.

Rüyada Sabun Yediğini Görmek

Rüyada sabun yediğini görmek, zor kazanılan paraya ve iş hayatının zorluğuna işaret etmektedir. Kişinin çok zor şartlarda, kolay olmayan yollardan para kazandığına ve iş hayatında mutsuz olduğuna yorulmaktadır.

Rüyada Sabun Kalıbı Görmek

Rüyada sabun kalıbı görmek, yakın dostunu teselli etmeye ve onu dinlemeye yorumlanmaktadır. Yakın dosta destek olmaya, derdini çözüme kavuşturmaya ve fikir vermeye işaret eder. Arkadaşlık bağı kuvvetli, iyi niyetli, bilge bir kimseye yorulur.

Rüyada Sabun Satın Aldığını Görmek

Rüyada sabun satın aldığını görmek; kişinin hakkının yenmesine, parasının başkaları tarafından gasp edilmesine delalet eder. Rüya sahibinin senelerde ter dökerek elde ettiği birikiminin başkaları tarafından yeneceğine, kendisine nasip olmayacağına yorulur. Genel olarak hayırsız, şer ve kötü olaylara yorumlanmaktadır.

Rüyada Sabun Verdiğini Görmek

Rüyada sabun verdiğini görmek; moral bozukluğuna ve hayal kırıklığına delalet eder. Rüya sahibinin yakın dostu tarafından kalbinin kırılacağına, incitici ve kötü laflar işiteceğine yorulur.

Rüyada Sabun Tozu Görmek

Rüyada sabun tozu görmek, kişinin yüzüne gülen fakat her daim onun kötülüğünü isteyen kimselerin çevresinde olduğuna işaret etmektedir. Dost görünümlü düşmanlara ve bu düşmanlardan gelecek büyük zararlara delalet etmektedir. Rüya, kişinin bu kimselere karşı daha dikkatli olması gerektiğine ve dostunu düşmanını iyi seçmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sabun Parçası Görmek

Rüyada sabun parçası görmek, zor ve kötü gün dostlarına işaret eder. Kişinin zor zamanlarında sürekli ona destek olan yakınlarının olduğuna ve ona yardımcı olduklarına delalet eder. Doğru arkadaş seçimine, iyiliğe ve hoşgörüye yorulmaktadır.

Rüyada Sabunla Kıyafet Yıkadığını Görmek

Rüyada sabunla kıyafet yıkadığını görmek; sağlığına kavuşmaya, dertlerin son bulmasına ve maddi açıdan düzlüğe çıkmaya işaret eder. Borçlarını kapatmaya, refaha ermeye ve maddi manevi her yönden kendini rahat hissetmeye yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz