Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kütük Görmek

Rüyada Kütük Görmek

Rüyada Kütük Görmek

Rüyada kütük görmek, rüyayı gören kişinin gerek sosyal hayatında gerekse iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında atacağı adımlar sayesinde adından oldukça çok söz ettirip büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Kişinin büyük başarılarından dolayı elde edeceği kazanç ile maddi durumunu düzeltip eskisinden daha rahat bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde işlerini büyütüp servetini kat ve kat arttıracağına, artan serveti ile mal ve mülk alıp yatırım yapacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada kütük görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatında hiç beklemediği bir haber ile birlikte çok şaşırıp çok sevineceğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki eş, dost, akrabası ile birlikte çok mutlu olacağına ve onlar tarafından parmakla gösterilen, saygı değer bir insan olacağına delalet eder.

Rüyada Kütük Taşıdığını Görmek

Rüyada kütük taşıdığını görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek büyük bir kazanç elde edeceğine ve bu kazanç ile mal ve mülk satın alacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarısını fark eden kişiler tarafından terfi alacağına, şansının eskisinden daha iyi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yaşanan olumlu gelişmelerin sosyal hayatına yansıyıp aile içi huzurunu arttıracağına ve bununla birlikte daha ferah bir hayata doğru yol alacağı anlamına gelir.

Rüyada Kütük Kestiğini Görmek

Rüyada kütük kestiğini görmek; rüyayı gören kişinin rakipleri karşısında zafer kazanıp onlar tarafından övülen birisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin önüne çıkan engellerin birer birer üstesinden geleceğini ve her engelde rakiplerine fark atıp onlardan daha fazla kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüya sahibinin geçmiş hayatında büyük zarar gördüğü bir kişiden yakasını kurtaracağına bu yüzden rahatlayıp daha neşeli birisi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki insanlar ile iletişimini kuvvetlendireceğine ve kişinin düzelen hem iş hem de sosyal hayatıyla beraber aile içi huzurunu arttırıp eşi ve evlatları ile daha mutlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz