Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Karşılamak Görmek

Rüyada Karşılamak Görmek

Rüyada Karşılamak Görmek

Uzun zamandan beri görüşülmeyen ve özlenen bir dosta kavuşmaya, hasret gidermeye ve geçmişi yad etmeye delalet eder. Bu rüya geçmişe dönmenin anlamını taşıdığı gibi geleceğe olan inancın da anlamını taşıyabilir. Yani geçmişte yaşananların gün yüzüne çıkacağı ortamların kurulması, yaşananlar üzerine sohbetlerin edilerek özlem giderilmesi olabileceği gibi geleceğe olan umudun ve inancın yüksek olduğuna da haber verir. Her şekilde de hayra yorulan bu rüya eş dost görüşmelerinin artacağına ve bunun kişinin ileride atacağı adımlarda fayda sağlayacağına yorulur.

Rüyada Havaalanı Görmek 

Duyacağı haberlerle ya da başına gelecek olan güzel gelişmeler çok mutlu olmaya, yüreğine serin sular serpileceğine ve ferahlığa ulaşacağına delalet eder. Kafasının rahatlamasına ve içine dert olan sorunların çözülmesine, aydınlığa kavuşmaya haber verir. Mutluluktan sevinç gözyaşları akıtarak etrafına da mutluluğunu saçacağına, neşesinden yerinde duramayacağına haber verir.

Rüyada Havaalanında Olmak 

Çok sevdiği ve özlediği bir kimse ile olumlu gelişmeler yaşanacağına ve hasret gidereceğine yorulur. Bu bir sevgiliyle barışma olabileceği gibi bir dostla olan küslüğün de çözüleceği anlamını taşıyabilir. Gelen kişi yanında müjdesiyle gelecek ve hem kendisini hem de çok hayırlı haberlerini getirerek şenlik havası yaratacaktır.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak 

Elinde var olan parayı gayrimenkule yatıracağına, arsa almak için ya da bir ev almak için piyasayı yoklayacağına delalet eder. Yatırım yapmak için kişinin elindeki parayı iyi değerlendireceğine ve var olanı ikiye katlayacağına haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz