Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Rüyada arkadaşını gelinlik ile görmek, rüyayı gören kişinin gördüğü arkadaşı bekar ise yakın bir zaman içerisinde birisi ile tanışacağına ve bu kişi ile hayırlı ve çok mutlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen kişi evli ise yakın çevresindeki eş, dost ve akrabası ile bağlarını güçlendirip onlara zaman ayıracağına ve onlarla birlikte eğlenip çok mutlu olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada arkadaşını gelinlik ile görmek; rüyayı gören kişinin arkadaşının önüne çıkacak olan fırsatlara, bu fırsatları değerlendirip daha güzel bir hayata, yakın bir zaman içerisinde alacağı hem hayırlı hem de güzel bir haber ile beraber çok sevineceğine delalet eder. Aynı zamanda o arkadaştan gelecek olan iyiliklerin sizi çok memnun edeceği anlamına gelir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde alınacak hayırlı bir habere işaret eder. Rüya sahibinin beklediği bir haber var ise yakın zamanda bu haberi alarak hayatını yoluna koymak adına atacağı adımlara işaret eder. Rüya sahibi eğer evli ve rüyasında gelinlik görüyorsa çok kısa bir süre içinde bir evlat sahibi olacağına, bu evlat ile yüzünün gülüp çok fazla gururlanacağı anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada gelinlik görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatından ziyade iş hayatında önüne çıkan fırsatları değerlendirerek adından oldukça söz ettirecek olan projeler ile uğraşmak anlamına gelir. Geçmiş hayatında çektiği sıkıntı, dert ve kederleri bir kenara bırakıp rahatlamaya, ilişkisinde çok mutlu olacağına ve kişi bekar ise yakın zamanda çok güzel bir birliktelik yaşayıp evleneceğine ve bu evlilikten doğan çocuklarla çok mutlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz