Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Osurmak Görmek

Rüyada Osurmak Görmek

Rüyada Osurmak Görmek

Rüyada osurmak görmek; kötü işlere bulaşmaya, dostlarının arkasından dedikodu yapmaya ve toplumda hoş karşılanmayan davranışlarda bulunmaya işaret eder. Rüya sahibinin hak yolundan ayrılarak, haram yollarla büyük paralar kazanacağına ve haksız yollardan yüksek mevkilere geleceğine delalet eder. Aynı zamanda iç huzursuzluk, sıkıntı, hastalık ve dert tasa çekmek olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Osurduğunu Görmek

Rüyada osurduğunu görmek; rüya sahibinin ailesinden hatta eşinden bile gizli işler karıştırdığına, haram yollara başvurduğuna delalet eder. Saklanılan sır veya ayıbı örtmeye çalışmak olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Sesli Osurduğunu Görmek

Rüyada sesli osurduğunu görmek, kişinin toplumda hoş karşılanmayacak davranışlardan bulunacağına ve ayıplanacağına delalet eder. Yüz kızartacak, utanılacak kötü şeyler yapmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin yaptığı hoş olmayan tavırların ardından çok büyük pişmanlık duyacağına ancak toplum tarafından dışlanacağına delalet eder.

Rüyada Sessiz Osurduğunu Görmek

Rüyada sessiz osurduğunu görmek, gizli saklı yapılan işlere yorulur. Rüya sahibinin kimsenin haberi olmadan kötü işlere kalkışacağına ve kısa yoldan para kazanma hırsından büyük bir kayıba uğrayacağına delalet eder. Maddi açıdan borçlanmaya ve aile içinde huzursuzlukların, kavgaların baş göstermesine yorulur.

Rüyada Osuran Birini Görmek

Rüyada osuran birini görmek; rüya sahibinin yakını olarak gördüğü kimselerden kötülükler göreceğine, arkasından iş çevrileceğine delalet eder. Rüyayı gören kimsenin yakın zamanda kimin dostu kimin düşmanı olduğunu anlayacağına, yakın dostlarından büyük kazık yiyeceğine yorulur.

Rüyada Dışkı Yaptığını Görmek

Rüyada dışkı yaptığını görmek; kişinin uzun zamandır ertelediği işlerini sonunda yapacağına ve bu işleri yaptıktan sonra önüne büyük fırsatların çıkacağına delalet eder. Bolluk, bereketlik, başarı ve huzur kavramlarıyla açıklanır.

Rüyada Yellendiğini Görmek

Rüyada yellendiğini görmek; rüyayı görenin güvendiği bir kimsenin kişide hayal kırıklığı yaratacağına ve tüm güvenini bir anda bitireceğine delalet eder. Kötü niyetli, iyi ahlaklı olmayan, dedikoducu kimseye işaret eder. Aynı zamanda rüya; kişinin maddi ve manevi açıdan zor günler geçireceğine, borç batağına düşeceğine bunlara bağlı olarak hane içinde huzursuzlukların baş göstereceğine delalet eder. Hastalık bulmaya ve psikolojik açıdan zor günlerin geçirilmesine de yorulmaktadır.

Rüyada Gaz Çıkardığını Görmek

Rüyada gaz çıkardığını görmek; uzun zamandır bazı şeyleri sineye çeken rüya sahibinin bundan sonra her türlü adaletsizlikte baş kaldıracağına, patronuyla tartışmalar yaşayacağına delalet eder. İsyan etmeye, hakkını aramaya yorulur. Aynı zamanda kişinin patronuyla büyük bir tartışmaya girerek, iş değiştirmek durumunda kalacağına da yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz