Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Arsa Almak Görmek

Rüyada Arsa Almak Görmek

Rüyada Arsa Almak Görmek

Rüyada arsa aldığını görmek; gelirini arttırmaya, mal mülk sahibi olmaya ve zenginleşmeye yorulur. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve yüksek başarılar elde ederek gelirini katlayarak arttıracağına işaret eder.

Bazı tabircilere göre rüyada arsa aldığını görmek; manevi yönü tamamen görmezden gelip sadece parasal işlerle ilgilenme olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa görmek aynı şekilde hayırlı ve güzel gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin işlerini yoluna koyacağına, tüm dert ve sıkıntılarından arınacağına, maddi gelirini arttıracağına delalet eder. Genel olarak iyi, müjdeli olaylara yorumlanmaktadır.

Rüyada Arsayı Kazdığını Görmek

Rüyada arsa kazdığını görmek; senelerdir verilen büyük çabalardan sonra istenilen hayata kavuşulacağına, hayallerinin gerçek olacağına ve tüm dertlerin yakın zamanda son bulacağına delalet eder. Çekilen tüm cefaların yerine yakın zamanda sefaların geleceğine, huzur ve bolluk, bereket içinde hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada Arsa Üzerine Ev Kurduğunu Görmek

Rüyada arsa üzerine ev kurduğunu görmek; birikim yapmaya, dişinden tırnağın arttırmaya ve mal mülk sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin gece gündüz çalışarak elde ettiği kazançlarını biriktirerek, mal ve mülk sahibi olacağına ve bundan büyük mutluluk duyacağına yorulur. Aynı zamanda hem dünya hayatı için sürekli çalıştığına hem de ahiret yaşamı için iyilikler yaptığına delalet eder. Hayırsever, çalışkan, iyi kalpli rüya sahibine işaret eder.

Rüyada Arsa Sattığını Görmek

Rüyada arsa sattığını görmek pek iyi şeylere yorulmaz. Rüya sahibinin işlerinin rayında gitmeyeceğine, para pul kaybına uğrayacağına, maddi açıdan borçlanmaya delalet eder. Elinden yüksek miktarda para çıkacağına, girişeceği işlerde başarısızlık elde ederek büyük bir hüsrana uğrayacağına yorulur.

Rüyada Arsa Satın Aldığını Görmek

Rüyada arsa satın aldığını görmek; bolluk, bereket ve rüya sahibinin önüne yeni fırsatların çıkması şeklinde değerlendirilir. İşlerinin beklemediği kadar iyi gideceğine, büyük paralar kazanacağına ve doğru yatırımlarla elindeki parayı büyüterek zenginleşeceğine delalet eder. Mal mülk sahibi olma, yaşam standartının yükselmesi ve iyi mevkilere gelme olarak yorumlanır.

Rüyada Arsa Almak Psikolojik Yorumu

Rüyada arsa aldığını görmek; rüya sahibinin psikolojik açıdan mutlu, huzurlu günler geçirdiğine delalet eder. İşlerinin istediği gibi gittiğine, hem aşk hem de iş yaşamındaki olumlu gelişmelerden ötürü büyük mutluluk duyduğuna yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz