Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kepenk Görmek

Rüyada Kepenk Görmek

Rüyada Kepenk Görmek

Bir sürpriz yaşamaya ve başına beklenmedik bir anda gelecek olan iyiliğe, müjdeli habere, ayaklarını yerden kesecek olan mutluluğa delalet eder. Başına talih kuşu konacağına, şansının yaver gideceğine ve ne kadar büyük bir kısmetle karşılaşacağının farkında olmadığına, çok büyük mutluluklar yaşamaya, kendi neşesi ile sevdiklerini de mutlu etmeye haber verir. Bolluk ve berekete, zenginliğe, miras kalacağına, ticaretle uğraşıyor yeni bir iş alacağına ve çok paralar kazanacağına ya da şans oyunundan para kazanmaya işarettir.

Rüyada Kepenk Açılması Görmek 

Önündeki tüm engellerin kalkacağına, tabiri yerinde  ise Allah yürü ya kulum diyecektir ve tüm işleri bir anda toparlanacak, planlarını bir bir yerine getirecektir. Başarmaya ve önünde bulunan kıskanç insanlardan kurtulmaya, kendisine engel olan çevresindekileri artık uzaklaştırmaya ve dileklerini, hayallerini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemeye delalet eder.

Rüyada Kepenk Kapatmak Görmek 

Şanlarını değerlendiremeyeceğine, önüne çıkan fırsatları ve kısmetleri değerlendirememeye delalet eder. Sonradan anlayacağına fakat iş işten geçtikten sonra yalnızca pişmanlık duyacağına haber verir. Can sıkıcı zamanlara ve bir süredir beklenen kısmetleri elinin tersiyle iterek önüne bakmaya, ardından da pişmanlık duymaya habercidir.

Rüyada kepenk İndirmek 

Kişinin maddi açıdan sorunlar yaşayacağına ve borcu varsa daha da batağa sürüklenmeye yoksa da borca gireceğine, maddi yönden kendini zorlayacak bir takım alışverişler yapacağına, bütçesini aşacağına haber verir. Kıtlık, yokluk ve fakirliğe delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz