Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek Görmek

Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek Görmek

Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek Görmek

Rüya sahibinin çevresi tarafından çok sevilen bir kimse olmasına rağmen yapacağı bir takım işlerden, hareketlerden ötürü ayıplanacağına ve itibarının sarsılacağına delalet eder. Kişinin aslında kötü niyetli olmadan, farkında olmadan yapacağı hatalar kendisi açısından büyük zararlara yol açabilir. Çevresinde saygınlığını yitireceğine ve eski itibarının kalmayacağına yorulur.

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Ettiğini Görmek

Gerçekteki anlamına yorulur. Rüyayı gören kişinin hayat galesinden ve işten güçten yakınlarına fazla vakit ayıramayacağına, yeteri kadar onlara ilgi gösteremeyeceğine delalet eder. Kişinin bu ilgisizliği ise yakınlarından büyük tepkiler almasına ve sosyal çevresindeki bir kaç kimseden uzaklaşmasına sebebiyet verir.

Rüyada İş Arkadaşıyla Kavga Ettiğini Görmek

İş yaşamında meydana gelecek olumlu gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatındaki sıkıntıların, dertlerin son bulup işlerinin yoluna gireceğine yorulur. İş konusunda büyük başarılara imza atarak, itibar kazanacağına ve yüksek mevkiilere konumlanacağına işaret eder. Para, bolluk ve bereket gibi kavramlarla açıklanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz