Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ateş Edilmek Görmek

Rüyada Ateş Edilmek Görmek

Rüyada Ateş Edilmek Görmek

Rüyada ateş edildiğini görmek, rüya sahibinin hayallerine dair bütün umutlarını kaybettiği sırada huzura ve mutluluğa ereceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandır yaşadığı sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağına delalet etmektedir. Ateş edilmek görmek genel olarak mutluluk, huzur, bolluk ve bereketlik kavramlarıyla açıklanır.

Rüyada Silahla Kendine Ateş Edildiğini Görmek

Rüyada kendine ateş edildiğini görmek genellikle olumlu şeylere yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda maddi ve manevi tüm sıkıntılarından kurtulacağına, huzur ve refah içinde yaşam süreceğine yorulur. Rüya sahibinin kısa süre içinde alacağı haber doğrultusunda mutlu ve huzurlu hissedeceğine, dertlerini arkasında bırakacağına yorulmaktadır.

Ayrıca rüya sahibinin tüm emek ve çabalarınının karşılığını alacağına,  hiç bir çabasının boşa gitmeyeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Silahla Ateş Eden Biri Görmek

Rüyada silahla ateş eden birini görmek, rüya sahibinin çevresinde art niyetli ve kişinin kötülüğünü isteyen insanların olduğuna yorulur. İş hayatında kişinin ayağını kaydırmak isteyen ve başarısını istemeyen kişilerin olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin bu dost gibi görünen ancak aslında düşman olan kişilerden uzak durması tavsiye edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz