Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Barışmak Görmek

Rüyada Barışmak Görmek

Rüyada Barışmak Görmek

Rüyada barıştığını görmek genel olarak hayırlı ve olumlu gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin küsüp kavga halinde olduğu yakınlarıyla, tekrar bir araya geleceğine ve barışılacağına işaret eder. Her ne kadar genellikle olumlu ve hayırlı şeylere yorulsa da, bazı tabirciler tarafındansa tam tersi şekilde yaşanacak olumsuzluklara ve hane içinde yaşanacak kavgalar şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Küslerin Barıştığını Görmek

Rüyada küs kişilerin barışması olumlu olaylara işaret eder. Rüya sahibinin bilge ve çevresi tarafından sözü dinlenen biri olduğuna yorulur. Eğer rüyada küslerin barıştırıldığı görülüyorsa, rüyayı gören kişinin çevresindeki hataları ve sorunları çözeceğine ve yakınındaki kimselere her konuda büyük yararları olacağına yorulur.

Rüyada Arkadaş ile Barıştığını Görmek

Hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın dostlarından biriyle yaşadığı sorunların, yakın vakitte son bulacağına ve huzur, esenlik içinde arkadaşlıklarını sürdüreceklerine yorulur.

Rüyada Küs Olduğu Biriyle Barıştığını Görmek

Gerçek hayattaki anlamına yorulur. Rüya sahibinin küs, dargın olduğu kimselerle tekrar oturup hoş sohbet ederek; dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakacağına yorulur. Düşmanları ile arasındaki husumetlerin son bulacağına delalet eder. Dinimize göre de dargınlık ve küskünlük gibi durumlar hoş değildir.

Rüyada Birine Küsmek

Rüyada birine küstüğünü görmek, tam tersi anlamına yorulur. Kişinin ailesiyle, dostlarıyla bağlarının daha da güçleneceğine ve küs olduğu kişilerle barışacağına işaret eder. Rüyada eşiyle küstüğünü görmek, rüya sahibinin eşiyle ilişkisinin daha da güçlü olacağına yorulur. Aynı şekilde arkadaşla küstüğünü görmek de, arkadaşıyla pek bir yakın/samimi olacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz