Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ferace Giymek Görmek

Rüyada Ferace Giymek Görmek

Rüyada Ferace Giymek Görmek

Rüyada ferace giydiğini gören birisi için güzel haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin beklemediği fakat sevdiği birinden bir hediye alacağına, çocukları var ise onlardan güzel bir söz işiteceğine, bekar ise evlilik teklifi alacağına, iş arıyorsa bulacağına, çalışıyor ise terfi alacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden uzak, sağlıklı ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada ferace giymek güzel ahlaklı bir kadın ile tanışma şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumcular ise feracenin rengine göre rüyayı farklı yorumlamaktadır. Siyah ferace giymek, rüya sahibinin uzun zamandır aradığı mutluluğu nihayet bulacağı şeklinde yorumlanır. Yeşil ferace giymek, rüyayı gören kişinin kötü niyetli insanlarla iş birliği yapacağına ve işlerinin bozulacağına işaret eder. Mor ferace giymek, rüya sahibinin sevdiği birinden bir hediye alacağı şeklinde yorumlanır. Lacivert ferace giymek, rüya sahibinin kendisine saygı duyulacak bir hayır işi yapacağına işaret eder.

Rüyada Ferace Giymiş Kadınlar Görmek

Rüyada ferace giymiş kadın görmek, rüya sahibinin iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iyi giden işlerinin birden bozulmasına, sağlık sorunlarının oluşmasına yorumlanır. Ayrıca bu aksiliklerin geçici olduğu ve rüya sahibinin eski günlerine geri döneceği şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumculara göre rüyada ferace giymiş kadın görmek, rüya sahibinin iş ortağı ile arasının açılmasına ve bu yüzden işleri ayırmak zorunda kalacaklarına işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğin Ferace Giydiğini Görmek

Rüyasında bir erkeğin ferace giydiğini görmek ya da bir erkeğin kendisinin ferace giydiğini görmesi aynı şekilde rüya sahibi için hayırlı değildir. Rüyayı gören kişinin tedbirli davranması gerektiğine aksi takdirde bazı sıkıntılar yaşayabileceğine işaret eder. Rüya sahibinin etrafını kötü niyetli ve aç gözlü insanların sardığını, fırsat buldukları anda da saldıracaklarına işaret eder.

Rüyada Başka Birinin Feracesini Giydiğini Görmek

Rüyada bir başkasının feracesini giymek rüya sahibi için kötü niyetli kimselerle iş birliği yapmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dolandırılarak para kaybedeceğine, bilmeden de olsa başkalarının hakkını yiyeceğine işaret eder.

Rüyada Birinden Ferace Hediye Aldığını Görmek

Rüyasında birinden hediye olarak ferace aldığını gören kimse için çok hayırlı kısmetlerin kendisini beklediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği bir zamanda, hayırlı haberlerle uzak bir yerden ziyaretine gelecek bir misafire yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz