Web sitemize hoşgeldiniz, 13 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli insanlara işaret eder. Bu kimseler dost gibi görünüp, rüyayı gören kişinin işlerine engel olmaya çalışmakta ve onu kıskanıyor demektir. Rüya sahibinin etrafındaki dost bildiği bu kimselerden, çok büyük zararlar göreceğine ve psikolojik olarak etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Fazla Ayak Parmağı Görmek

Rüyada fazla ayak parmağı görmek genellikle hayırlı olaylara yorulur. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntılarının çözümleneceğine işaret eder. Hane içindeki büyük kavgaların son bulup, mutluluk ve huzur içinde hayat sürüleceği anlamına gelir.

Bazı tabircilere göreyse etrafta bulunan art niyetli kimselerin olduğuna, rüya sahibinin yüzüne gülüp arkasından dedikodusunu yaptıklarına delalet eder. Bu kişilere karşı dikkatli olmasına gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi olmak üzere her yönden zarar görebileceğine işaret eder.

Rüyada Temiz Ayak Parmakları Görmek

Rüyada temiz ayak parmakları görmek, rüyayı gören kimsenin çevresi tarafından çok sevildiği ve sayıldığı anlamına gelmektedir. Yakın çevresinde her zaman yardım eden, iyilik sever bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Kirli Ayak Parmağı Görmek

Rüyada kirli ayak parmağı görmek genel olarak hayırsız ve haram yoldan kazanca işaret eder. Rüya sahibinin hak yolundan saparak, helal olmayan yollara bulaşacağına ve kirli yollardan gelir elde edeceğine delalet eder. Giriştiği bu işlerden dolayı aile üyeleriyle tartışmalar yaşayacağına ve hane içinde büyük kavgaların baş göstereceğine yorulur.

Rüyada Bir Başkasının Ayak Parmaklarını Görmek

Rüyada bir başkasının ayak parmaklarını görmek, rüya sahibinin yeni bir dost edineceğine ve bu kimseyle çok iyi anlaşacağına yorulur. Yeni dostuyla girişimlerde bulunacağına ve bu işlerde başarı elde ederek, işlerini büyüteceğine yorulur. Genel olarak yeni ilişkilerin başlayacağına, hayırlı ve bereketli gelişmelerin olacağına delalet eder.

Rüyada Çocuk Ayak Parmakları Görmek

Rüyada çocuk ayak parmakları görmek, hayallere ulaşılacağına ve bu uğurda bugüne dek çekilen tüm sıkıntıların son bulacağına yorulur. Rüya sahibinin senelerdir hayalini kurduğu hayata sonunda kavuşacağına, mutlu, huzurlu ve bolluk içinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz