Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Balık Avcısı Görmek

Rüyada Balık Avcısı Görmek

Rüyada Balık Avcısı Görmek

Rüyada balık avcısı görmek, varlıklı bir kadınla evlenip onun parasını yemek isteyen kimseye işaret eder. Avladığı balık sayısının fazla olması rüya sahibinin ne denli zenginlik ve para düşkünü olduğuna yorulmaktadır. Evliliğe duygusal ve aşk olarak değil de mantık çerçevesinde baktığına delalet eder.

Rüyada Avcı Görmek

Rüyada avcı görmek, hileye ve hurdaya bulaşmaya yorulur. Kişinin alın teriyle değil de kolay yoldan zengin olmaya çalıştığına, bu uğurda her türlü hileyi yapabileceğine delalet eder. Eğer avlanan şey balıksa, zengin ve varlıklı bir kadınla evlenerek kısa yoldan mal mülk sahibi olmaya yorulmaktadır.

Rüyada Kuş Avcısı Görmek

Rüyada avlanan hayvanın kuş olması, yakınlarına ve senelerdir tanıdığı dostlarına zarar vermeye ve kötülük yapmaya delalet eder. Hilekar, kötü ve düzenbaz, helal olmayan işlere bulaşma yorulur.

Rüyada Aslan Avcısı Görmek

Rüyada aslan avladığını görmek, yüksek makamdaki kimselerle yapılan işlerde o kişileri dolandırmaya ve hileye başvurmaya yorumlanır. Kısa vadede hakkı olmayan yoldan yüksek paralar kazanacağına ancak uzun vadede büyük zarar elde edeceğine yorulur. Bazı yorumculara göre başını belaya sokmaya, uğursuzluk ve musibetten kurtulamamaya delalet eder.

Rüyada Avcının Avlandığını Görmek

Rüyada avcının avlandığını görmek, uğraşılan ve emek verilen işte sabırlı davranarak büyük ganimet sahibi olmaya yorulur. Kişinin hayalleri için verdiği tüm çabalarının karşılığını fazlasıyla alacağına, işlerini yoluna koyacağına ve sabrederek gece gündüz çalışmasının sonunda meyvelerini toplayacağına yorumlanır.

Rüyada Vahşi Hayvan Avcısı Görmek

Rüyada vahşi hayvan avcısı görmek, borçlardan ve dertlerden kurtulmaya işaret eder. Elinin bollaşmasına, tüm sıkıntıları geride bırakmaya ve uzun zamandır beklediği ödemelerini sonunda alacağına delalet eder. Maddi açıdan rahatlamaya, refaha ermeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz ve İyi Giyimli Avcı Görmek

Rüyada temiz ve güzel giyinmiş avcı görmek, kişinin çevresinde saygı duyduğu ve iyi niyetli bilge kimse olduğuna işaret eder. Bu kişinin rüya sahibine her zaman destek olduğuna, her türlü yardımda bulunduğuna, elinden gelen tüm desteği verdiğine yorulur. İyi niyetli, hayırsever, kudret sahibi ve bilge bir dosta işaret etmektedir.

Rüyada Avcıyla Arkadaş Olduğunu Görmek

Rüyada avcılarla arkadaş olduğunu görmek, kudret sahibi ve maddi açıdan özgürlüğe kavuşmuş kimselerler aynı ortamda bulunmaya ve dostluk kurmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin bu kimselerle birlikte güzel işler yapacağına, büyük karlar elde edeceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz