Rüyada Baldız Görmek

Rüyada Baldız Görmek

Kaos ortamının oluşacağına ve kaba tavırların, sözlerin havada uçacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin etrafında gereksiz sebeplerden ötürü devamlı tartışmaların yaşanarak huzurun kaçacağına, yanlış anlaşılmaların pek çok hatayı doğuracağına haber verir. Her şeyin yolunda gittiği, sıradan ve düzenli hayatın bozulup istemeden de olsa pek çok kişinin kalbinin kırılacağına, ortalığın karışıp, bozulacağına işarettir. Çok küçük sebeplerden ötürü can sıkıntılarının yaşanacağına, ortalığın kızışacağına ve seviyesiz bir hal alıp, kavgaların ardı arkasının kesilmeyeceğine haber verir.

Rüyada Baldızla Evlenmek 

Önemsiz bir sebepten ötürü canının sıkılacağına ve istemeden de olsa bazı kişilerin onun yarasına basacağına delalet eder. Zamanını çalacak ve mutluluğunu kısa süreli elinden alacak kötü niyetli birilerin acemice oyunları sebebi ile üzüleceğine işarettir. İşgüzar ve önemsiz kimselerin ali cengiz oyunları hem ortamı seviyesizleştirecek hem de insanların tadını kaçıracaktır.

Rüyada Baldızla Konuşmak 

Kişinin haksızlığa uğrayacağına ve bu nedenle pes edeceği bazı durumlar olacağına haber verir.  Devamlı dramaların ve entrikaların içerisinde kalacak ve bundan kurtulmaya çalışırken çok daha kötüleriyle uğraşmak zorunda kalacaktır. Bazı sevdikleri ile arasındaki bağı kesmek zorunda kalacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz