Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada başsavcı görmek, uzun süredir kafa kurcalayan bir meselenin sonunda sonuçlanacağına ve kişinin rahatlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin beynini boşaltmasına yarayacak, mutlu olacağı haberler alacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kamusal işlerle ilgili pürüzlerin ortadan kalkacağına, rüya sahibinin hakkı neyse alacağına ve bunun akabinde büyük bir kıvanç duyacağına yorulur.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek

Rüyada savcı olduğunu görmek, adaletli ve eşitlikten yana olan kimseye işaret eder. Kişinin her seferinde vicdanının sesini dinlediğine, yargısız infaz yapmadığına, empati yeteneğinin çok yüksek seviyede olduğuna yorulur. İyi şeyler yapmaya çalışan, eşitlikten ve hak hukuktan yana olan rüya sahibine yorulmaktadır. Bazı yorumculara göreyse büyük makam sahibi olmaya, çok yüksek gelirler elde etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Savcı ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada savcı ile konuştuğunu görmek, dosttan öte adeta kardeş gibi gördüğü kimseyle rüya sahibinin saatlerce oturup dertleşmesine yorumlanır. Kişinin bu dostundan büyük destek göreceğine hem maddi hem de manevi yönden tüm sıkıntılarına birlikte çözümler üreteceklerine delalet eder.

Rüyada Savcı Görmek

Rüyada savcı görmek, kaç zamandır çözülemeyen hukuki meselelerin kişinin lehine olacak şekilde çözüleceğine ve tüm sıkıntılarından arınacağına delalet eder. Aynı zamanda kısmetinin ve bereketinin açılması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Savcı ile Evlendiğini Görmek

Rüyada savcı ile evlendiğini görmek, iyiliksever ve temiz kimseye işaret eder. Rüya sahibinin kendisi gibi iyi niyetli kimselerle karşılaşacağına ve bu kimselerle çok güzel dostluklar kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada Savcı ile Tartıştığını Görmek

Rüyada savcı ile tartıştığını görmek, hakkının yenmesine ve büyük bir haksızlığa uğramaya delalet eder. Kişinin başkaları tarafından kötüleneceğine, iftiraya maruz kalacağına ve haklı olduğu halde hakkını arayamayacağına yorumlanır.

Rüyada Savcı ile Yemek Yediğini Görmek

Rüyada savcı ile yemek yediğini görmek, yeni girişimlere ve kurulacak ortaklıklara delalet etmektedir. Kişinin yüksek mevkideki kişilerle aynı masaya oturacağına, büyük anlaşmalar yapacağına ve iş ortaklığı kuracaklarına delalet eder. Yüksek cirolar elde etmeye, işini büyütmeye ve ganimet sahibi olmaya yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz