Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Basur Görmek

Rüyada Basur Görmek

Rüyada Basur Görmek

Rüyada basur görmek, rüyayı gören kişi için kötü şansa işaret eder. Rüya sahibinin geçmişinde yaptığı bir takım işler yüzünden şimdiki hayatında önüne çıkacak zorlukların, dertlerin ve sıkıntıların rüya sahibinin çok başını ağrıtıp hayatını düzensiz bir döneme sokacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin iş hayatında başarısının azalıp performansının düşeceğine, başarının azalması ve performans kaybıyla oluşan durumun beraberinde daha da dert ve sıkıntı getireceğine ve rüya sahibinin maddi anlamda büyük zorluk çekmesine yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında yaşanan kötü olaylar neticesinde iş hayatındaki durumun sosyal hayatına da yansıyacağını, yakın çevresindeki eş, dost ve akrabaları ile ilişkilerinin bozulup hane içi huzurunun azalacağına, bu durumların üst üste gelmesiyle de rüya sahibinin huzursuz ve mutsuz bir hayata doğru yol almakta olduğu anlamına gelir.

Rüyada Basur Olduğunu Görmek

Rüyada basur olduğunu görmek, basur görmekle tam zıt bir tabirdir. Rüyayı gören kişinin hayatında yaşayacağı olumlu ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin geçmişinde yaşadığı bir takım problem ve zorlukların çözülüp gerisinin aynı bir ip söküğü gibi geleceğine delalet eder. Kişinin bahtının açık olacağına, iş hayatında yeni ve farklı çeşit çeşit işlerle uğraşıp harcadığı emeğin kat ve kat fazlasını alacağına, işlerinin bereketli ve bol kazançlı gitmesi sebebiyle bozuk olan maddi durumunu düzelteceğine, eğer borcu varsa borçlarını kapatıp üstüne para kalacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin hali hazırda bir hastalığı varsa acilen şifa bulacağını, uzun süre boyunca hastalık vb. gibi durumlarla mücadele etmeyeceğine yorulur.

Rüyada Basur Ameliyatı Olduğunu Görmek

Rüyada basur ameliyatı olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bozuk olan işlerinin düzelip maddi anlamda büyük kazançlar sağlayacağını, iş hayatındaki olumlu gelişmeler sebebiyle sosyal hayatının da aynı yönde devam edip huzura ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz