Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Batmak Görmek

Rüyada Batmak Görmek

Rüyada Batmak Görmek

Rüyada batmak görmek, rüyayı gören kişi için zor günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde zarara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir arkadaşı ya da akrabası ile anlaşmazlık yaşamasına ve tartışmanın büyümesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin el kişi tarafından ihanete uğraması şeklinde de yorumlanır. Rüyada batmak, rüyayı gören kişi için hayırlara vesile etmez. Rüya sahibinin hastalığa yakalanmasına ve bazı manevi kayıplar yaşamasına işaret eder.

Rüyada Suya Battığını Görmek

Rüyada suya battığını gören kişinin mutlu günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarının tek tek ve çabucak geçeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin varsa hastalığının şifaya kavuşmasına ve mutlulukla hayatını sürmesine işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin bahtının açılacağına, bekarsa evleneceğine ve eğer evli ise eşi ile olan münasebetinin artacağına işaret eden bir rüya olarak da yorumlanır.

Rüyada Kuma Battığını Görmek

Rüyada kuma batmak, rüyayı gören kişinin mal varlığında bir artış olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bir aile büyüğünden miras kalmasına ya da şans oyunundan ikramiye kazanmasına işaret eder. Rüya sahibinin şansının açık olduğu ve istediği her şeye kavuşacağı bir dönemde olduğu şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kişinin işlerinin açılmasına, bolluk ve bereket içinde keyif sürmesine işaret eder.

Rüyada Pisliğe Battığını Görmek

Rüyada pisliğe batan kişinin şanslı olduğu ve kısmetlerin peş peşe geleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı işler yapacağına ve kendisine saygı duyulacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada pisliğe batmak, rüya sahibi için hayırlı değildir. Rüya sahibinin bir kötülük yapacağına ya da kendisine iftira atacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin uzun sürecek sıkıntılarla uğraşacağına ve kedere boğulacağına işaret eder.

Rüyada Çamura Battığını Görmek

Rüyasında çamura battığını gören kişinin göreceği ihanet şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kalbinin kırılacağına ve üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin bir arkadaşına ya da ailesinden birine kırılacağına, kötü söz işiteceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada çamura batmak, rahatlamak anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ya da şifaya kavuşacağına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Bataklığa Battığını Görmek

Rüyasında bataklığa battığını gören kişinin işlerinin kötüye gideceği ve kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının azalacağına ve maddi anlamda zorluk çekeceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin borca girmesine ve güçlük çekmesine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz