Rüyada Bebek (Yeni Doğan) Görmek

Rüyada Bebek (Yeni Doğan) Görmek

Rüyada görülen yeni doğmuş bebek sıklıkla haber almaya delalet eder. Eğer çocuk çok zayıf ve çirkinse bu durumda kötü sözler işitilecek ve iftiralara maruz kalınarak, dedikodunun ortasında kalınacaktır. Arkasından konuşulanlar kulağına gelecek ve can sıkıcı bir hal alarak büyük kavgaların çıkmasına da sebep olacaktır. Bebek güzel ve sağlıklıysa bu da başına güzel şeyler geleceğine ve başkalarının takdirlerini kazanacağına delalet eder. Mutlu haberler alarak havalara uçmaya ve sevincini sevdikleri ile paylaşmaya yorulur.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Emzirmek 

Kendi bebeğini emzirirken görüyorsa en kısa sürede bebeğinin hayatında önemli gelişmeler olacak ve bu anne baba karar vererek ona güzel bir gelecek kuracaktır. Aynı zamanda çocuğunun çok aklı başında ve elinden her iş gelen hayırlı bir evlat olacağına, yüksek yerlerde çalışarak bol paralar kazanacağına da delalet eder. Başkasının çocuğunu emziriyorsa başına kötü şeyler gelecek arkasından hakaretler edilecek ve kendisine kötü kadın denilecektir.

Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek 

Güzel bir hayat sürmeye ve sevdikleri ile eğlenerek ve bol sohbetli bir hayata geçeceğine delalet eder. Ömrü boyunca mutlu ve hoşgörülü insanlarla aynı masada olacağına yorulur.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Yıkamak 

Hayatında yeri olan ve sevdiği kimseleri günah yolundan çekip kurtarmaya, akıl vermeye ve günahlarından kurtarmaya delalet eder. Sözü dinlenen bir kişidir ve etrafındakileri etkileyerek güzel değişimler yaratacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz