Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Beddua Görmek

Rüyada Beddua Görmek

Rüyada Beddua Görmek

Rüyada beddua görmek ya da beddua etmek her haliyle belaya ve şerre yorulur. Kötülüğe ve hayırsızlığa işaret ederek kişinin mutluluğunu elinden almaya, kötü duruma düşerek rezil olup itibar kaybedeceğine bile yorumlanır. İş hayatında başarısını kaybedeceğine kazandığı parayı hak etmez olacağına ve gelirinin düşerek maddi sorunlar yaşayacağına delalet eder. Borç batağına düşecek ve çevresinin sevgisini, saygısını yitirerek kendisini iyice zor duruma düşürecek içinde olduğu durumda yalnız başına kalacaktır. Bir başına kalarak ne yapacağını bilemez ve hem maddi hem de manevi olarak yıkım yaşar.

Rüyada Beddua Okumak 

Özellikle bir kişinin ahını alması ile başına gelecek olan belalara delalet eder. Bir mazlumun ahının tutacağına ve hak yemesi, insanları mutsuz etmesi ile başının rahat etmeyeceğine, mutsuzluğun içinde boğuşacağına delalet eder.

Rüyada Birisine Beddua Etmek 

Başka birisine beddua ediyorsa bu kendisine yapılacak olan kötülüklerin habercisidir. Yakınında birilerinin onu kıskandığına, kötülüğünü istediğine ve nazara geleceğine, kem gözlerin daima üzerinde olduğuna delalet eder.

Rüyada Annenin Bedduasını Almak 

Yaptığı bir kötülük ile hem kendi yüzünü düşürecek hem de ailesinin annesinin yüzünü düşürecek bir ayıp yaptığına delalet eder. Böyle bir ayıp işlemesi ile günahkar olduğu ve en kısa zamanda tövbe ederek Allah’a sığınması gerektiğine yorulur.

Rüyada Babasından Beddua Almak 

Yapacağı hata ile tüm ailenin huzurunun kaçacağına ve mutsuzlukların yaşanacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz